Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Justin Timberlake šel donaha: Kritici na jeho výkon ve filmu Palmer pějí ódy

Zdroj: profimedia
V ROUŠE JUSTINOVĚ
Zpěvák a herec Justin Timberlake je zpět v novém filmu Palmer. Kromě svého hereckého výkonu nám manžel Jessicy Biel předvedl svou vypracovanou postavu a ani jeho zadek nezůstal pozadu.

Justin Timberlake září v novém filmu Palmer, který můžete už nyní zhlédnout na Apple TV+. V něm hraje Eddieho Palmera, bývalou středoškolskou hvězdu amerického fotbalu, která se vrací po 12 letech z vězení. Chce začít znovu, což ovšem nebude jednoduché. Naváže nepravděpodobné přátelství se Samem, nezapadajícím klukem z problémové rodiny. Jak to tak ale bývá, Palmerova minulost se začne ozývat a začne ohrožovat jeho rodinu.

Žhavá scéna

Kritici pějí ódu na výkony všech herců, především ale Justina Timberlakea. Podle některých se dokonce jedná o jeho doposud nejlepší herecký výkon. Kvůli roli přibral sedm kilo svalů, které nabíral pod vedením trenéra celebrit Bena Bruna. Mimo jiné ale Justin také zaujal svou žhavou sexuální scénou, ve které byla jeho partnerkou herečka Juno Temple. A nejde o žádné romantické milování, přece jen, dvanáct let ve vězení udělá s mužem svoje.

Mila Kunis v Justinově posteli

Není to přitom poprvé, kdy ve filmu ukázal nahý. Herec, kterému se nedávno narodil syn Phineas, se ve filmu Kamarád taky rád objevil v ještě odvážnějších scénách s Milou Kunis. Na rozdíl od ní si ale Justin nevzal na své "zadkové" scény dubléra. V té době přitom tvrdil, že ho asi znovu nahého neuvidíme. "Byla to zábava, ale nemůžu říct, že si to zopakuji. Udělal jsem to jen proto, že jsem mladý a všechno je, kde má být. Došlo mi, že teď je ten správný čas, než mě dožene gravitace," řekl tehdy s humorem Justin. O deset let později tedy zjevně došel k názoru, že gravitace stále nezafungovala a nabídl nám ze sebe to nejlepší.

Související články

Další články