Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Justin Timberlake a Jessica Biel vychovávají děti v luxusu: Žijí v prominentním lyžařském středisku

Justin Timberlake a Jessica Biel vychovávají děti v luxusu: Žijí v prominentním lyžařském středisku
Zdroj: profimedia
NAROZENINY
Justin Timberlake se dokázal proslavit nejen na hudební scéně, ale i ve světě filmů. A nestrádá ani v soukromí, kde mu po boku stojí krásná manželka Jessica Biel, s níž má dva syny. Manželé je vychovávají v luxusním soukromém lyžařském středisku, mají však k dispozici i další dva domy v Los Angeles a New Yorku. Timberlake a Biel však chtějí, aby jejich děti poznaly i život mimo velkoměsto…

Justin Timberlake, který dnes slaví své čtyřicáté narozeniny, během svého dosavadního života dosáhl na spoustu úspěchů. Už jako patnáctiletý se vydal do talentové televizní show, ve které to pořádně rozparádil s country písničkou. Poté účinkoval v pořadu The Mickey Mouse Club, ve kterém se objevili i jeho budoucí slavní kolegové Joshua Scott Chasez, Britney Spears, Ryan Gosling či Christina Aguilera, a jeho hvězda tak začala pomalu zářit.

Justin Timberlake jako idol ve skupině ´N Sync

Do srdcí všech puberťáků se zapsal jako člen chlapecké hudební skupiny ´N Sync. V roce 2002 se však populární kapela rozpadla, a tak se Timberlake vydal na sólovou dráhu. První album Justified, které produkoval Pharell Wiliams, šlo na dračku po celém světě a prodalo se ho přes sedm milionů kusů. Úspěch sklidila i jeho druhá deska, přičemž tři její songy se dokonce umístily na prvních místech žebříčku Billboard Hot 100.

Justin se do toho pořádně obul a založil si vlastní nahrávací studio i oděvní značku. V roce 2013 vydal další dvě alba a o rok později získal několik ocenění Grammy. Nazpíval píseň i s královnou popu Madonnou, ovšem Timberlake nezáří jen na hudební scéně, ale také na té filmové. Svůj hlas propůjčil už několika postavám a sám si zahrál v takových filmech jako The Social Network, Zkažená úča či Kamarád taky rád.

Justin Timberlake a Jessica Biel

Justinovo srdce kdysi okouzlila Britney Spears, jejich vztah ale krachl po zpěvaččině údajné nevěře, o čemž Justin zpívá v písni Cry Me a River. Čtyři roky taky strávil po boku Cameron Diaz, ovšem v roce 2012 už stál před oltářem s Jessicou Biel, se kterou jim jejich manželství náramně klape. V roce 2015 na světě přivítali syna Silase Randalla a loni v létě jeho mladšího bráchu Phinease.

I když manželé vlastní dva domy v Los Angeles a New Yorku, tak většinu předešlého roku strávili v Montaně, kde mají další sídlo. To je součástí soukromého lyžařského střediska v Yellowstone v Big Sky, kde Justin s Jessicou svým chlapcům chtějí ukázat, jak vypadá život mimo velkoměsto.

Za tento dům podle časopisu Forbes platí třicet tisíc dolarů ročně. Nejprve však museli zaplatit členský příspěvek za vstup do prominentního klubu, který činil 300 tisíc dolarů.

Slavní manželé se snaží udržet si své soukromí, občas ale na sociální sítě nahrají nějakou fotografii, díky níž odhalí něco ze svého života. Své fanoušky tak nechali nahlédnout i do domu v Montaně a všichni tak mohli alespoň trochu vidět, jak to uvnitř sídla známého páru vypadá.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy