Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Justin Timberlake a Jessica Biel se stali podruhé rodiči: Příchod miminka potvrdili po měsících mlčení

Zdroj: profimedia.cz
dítě
Justin Timberlake (39) a Jessica Biel (38) se údajně stali podruhé rodiči už v červenci, až nyní ale zpěvák prolomil hradbu mlčení. O těhotenství manželé mlžili a herečka se na veřejnosti neobjevovala, proto nikdo netuší, zda informace o porodu v létě nebyly pouhými spekulacemi. Timberlake se o synovi rozpovídal až nyní a prozradil i jméno.

Od počátku koronavirové pandemie se Jessica Biel a Justin Timberlake schovávají ve svém domě, odkud vychází jen sporadicky. Své sociální sítě pak zahrnovali příspěvky o rasové diskriminaci a později o volbách, proto nikdo neví, jak to s hereččiným těhotenstvím skutečně bylo.

Podle některých zahraničních médií měla Biel porodit už v červenci, tuto informaci ale manželé nepotvrdili a Timberlake se o synovi rozpovídal až nyní v pořadu The Ellen DeGeneres Show. „Pořádně se nevyspíme, ale jsme nadšení. Jsme šťastní a nemohli bychom cítit větší vděk,“ řekl zpěvák a herec, který prozradil, že se syn jmenuje Phineas.

„Starat se o dvě děti je zábava, je to jiné než s jedním dítětem. Silas je ze sourozence nadšený, ale uvidíme, co bude časem, až malý začne chodit a mluvit a začnou si lézt na nervy,“ řekl Timberlake.

Těhotenství

Jessica a Justin těhotenství oficiálně nikdy nepotvrdili, naopak oba o soukromí zarytě mlčí a mlží vždy tak dlouho, jak to jen jde. O tom, že budou mít druhého potomka, věděla jen rodina a nejbližší přátelé, mezi nimi i Ellen, která je manželům dlouhá léta dobrou kamarádkou.

Související články

Další články