Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Justin Timberlake a Jessica Biel jsou dvojnásobnými rodiči: Do rodiny přivítali dalšího syna

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
miminko
Justin Timberlake se stal otcem dalšího chlapce. Prvorozený syn Silas tak mohl nově přivítat svého malého bratra. Manželka Jessica Biel podle všeho porodila před pár dny. Nyní si rodina užívá chvíle s dalším potomkem a na sociálních sítích stále nezveřejnili žádné oficiální prohlášení o novém přírůstku.

Osmatřicetiletá herečka Jessica Biel přivítala s Justinem Timberlakem druhého potomka. Jessica údajně porodila chlapečka začátkem týdne. Celá rodina trávila společné chvíle v domě, kde nechyběla ani babička Kimberly Conroe Biel.

Od počátku koronavirové pandemie nebyl pár spatřen na veřejnosti. Po celou dobu tak své sociální sítě soustředili na rasovou diskriminaci. A tak nikdo z fanoušků netušil, jak na tom Jessica s těhotenstvím je.

Rodiče mají už pětiletého syna jménem Silas. Po osmi letech manželství ale přišla krize ve chvíli, kdy byl přistižen s herečkou Alishou Wainwright. S tou se při natáčení filmu držel z ruku. Po Justinově veřejné omluvě mu ale manželka vše odpustila.

Související články

Další články