Selena Gomez (21) je jednou z mladých hvězd, které vládnou světu – je talentovaná, je mladá, je krásná a – chodila s idolem teenagerů Justinem Bieberem (19). Naštěstí ale po několika letech randění dostala rozum a poslala ho k vodě. A díky tomu máte možnost získat její srdce i vy. No a řekněte, který chlap by nechtěl mít vedle sebe takovou kost?

Jedenadvacetiletá popová hvězda byla nedávno spatřena na Floridě, kde si užívala volných dnů u bazénu s přáteli. I když je jasné, že v jednadvaceti letech má super tělo téměř každý, zas a znovu musíme podotknout, že v bikinách se zebřím potiskem vypadala bývalá „disneyovská“ hvězda hodně dobře.

Ačkoliv je Selena považována za naprosto čistou duši, které se rebelanství vůbec netýká, opak je zřejmě pravdou. Šikovný fotograf si totiž během zpěvaččina polehávání všiml, že se jí na zadečku vyjímá tetování. Co je ale do jejího pravého boku vryto, netušíme. Selena už má na zápěstí jednu „okrasu“ – malou notu a další vzadu na krku. Ten zdobí římské číslice LXXVI.