Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Justin Bieber ze sebe udělal na Coachella festivalu krutopřísného rappera a byl ještě směšnější než kdy jindy!

Justin Bieber si hraje na drsňáka, co je nigga a má sfek.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Popík už mu nestačí, teď ještě musí zkazit hip hop! Justin Bieber (20) se poté, co ho propustili z vazby za řízení pod vlivem drog, objevil na Coachella festivalu, aby se zase ztrapnil ještě před těmi, před nimiž to zatím nestihl.

Na festivalu totiž vystupoval jeho kamarád, který si říká Chance The Rapper (a nikdo ho nezná), a Justin vycítil svou příležitost ukázat, že se hodí do každé komunity, i když jsou to krutopřísní rappeři.

Narazil si proto na hlavu čepici, kterou nosí čeští paštikáři v chorvatské Bašce Vodě, dělal gesta jako Miley Cyrus, která neumí nic jiného než vyplazovat jazyk, a vůbec vypadal strašně drsně, že by se ho lekl i pankáč, co právě vylezl z Valdic, kde si odseděl deset let za znásilnění a prokopávání koťátek větrákem.

Bohužel netušíme, jestli tam Justin i něco zarapoval nebo dokonce zazpíval, tak nějak ale tušíme, že opravdoví rappeři museli okamžitě sjet autem ze skály, aby nějak očistili čest svého žánru. Kam nemůže čert, tam nastrčí Biebera.

Související články

Další články