Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Justin Bieber zažil v Praze životní trapas: Nepustili ho do klubu a lepily se na něj špekaté holky

Justin na noc v Praze dlouho nezapomene.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Tak tuhle noc si bude kanadský popový idol pamatovat hodně dlouho. Justin Bieber (22) může být rád, že návštěvu v Česku má za sebou. Že se na něj budou lepit oplácané holky a nepustí ho do klubu, to určitě nečekal.

Justin Bieber je známý tím, že při koncertu na své fanoušky více méně kašle, ale o to více se jim věnuje po koncertu. Hlavně tedy fanynkám, které rád bere na dlouhé noční tahy.

Jenže v Praze to rozhodně nešlo tak, jak je kanadská hvězda zvyklá. Sice se mu bez problémů podařilo vyprodat O2 Arenu, ale noční tah už tak vydařený nebyl. V centru Prahy si vyhlédl jeden z barů, kam ho podle informací Blesk.cz odmítli vpustit, protože mu nevěřili, že je skutečným Bieberem.

Slavný zpěvák stál 15 minut na chodníku a jeho ochranka se doprošovala, aby Justina do klubu pustili. Když se konečně dostal dovnitř, tak zjistili, že je to nuda a chtěli zase ven.

V druhém klubu to bylo podobné a Justin začal zjišťovat, že ho v Praze žádná orgastická jízda asi nečeká. Zdá se, že ho iritovalo, že ho v noční Praze pronásledují zejména fanynky, které by si v první řadě měly zajít do fitka.

První koncert v Praze tedy dopadl tak na trojku. Show byla výborná, hudební produkce slabší a noční pařba stála za starou bačkoru.

Měla jste sex s Justinem Biebrem? Chcete o tom pohovořit? Ozvěte se na redakce@extra.cz.

Související články

Další články