Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Justin Bieber už bere každou! Které slavné kočičce patří tohle povislé a vrásčité břicho?

Jak to je?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 38 fotografií
Dramatický vztah Justina Biebera a Seleny Gomez sleduje již několik let celý svět. Jejích opakované scházení a rozcházení lidi pomalu ale jistě přestává bavit! Po posledním rozchodu se spekuluje, že Justin zahání smutek, kde jen může.

Je to jen pár měsíců, co zpěvačka Selena Gomez (25) utekla od svého přítele do náruče Justina Biebera (24). Tento comeback ale dlouho nevydržela a obě světové celebrity to už poněkolikáté vzdaly. Justin se zřejmě snaží najít útěchu u jakékoliv jiné ženy a takhle to dopadá.

Dlouhou dobu se totiž spekuluje o Justinově románku s nejstarší ze sester Kardashianových, Kourtney. Ta se měla kvůli mladému kanadskému zpěvákovi dokonce rozvést se svým manželem Scottem Disicksem, který teď randí s Justinovou expřítelkyní Sofií Richie. Je to pěkně zamotané, co myslíte?

Pokud ale opravdu je Justin s Kourtney, pak by se sebou holka měla začít něco dělat. Nejenže je mezi nimi obrovský věkový rozdíl 14 let, ale také její postava není zdaleka tak dokonalá, jak ji prezentuje na sociálních sítích.

Jen nedávno to Kourtney neodhadla a její krátký top odhalil povislé a zmuchlané břicho. I když v jejím věku a po dvou dětech se nejedná o nic neobvyklého, fanoušci apelují na nerealné fotografie na sociálních sítích, které Kourtney denně publikuje. „Stydíš se snad za něco?“ ptají se nekompromisní sledující.

Související články

Další články