Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Justin Bieber šokuje: Oznámil, že s Hailey ČEKAJÍ MIMINKO?! Tahle slova Selenu zničí

+ Dalších 56 fotografií
Otevřená zpověď
Dosud nemyslitelné se brzy stane skutečností, jsou přesvědčení fanoušci Justina Biebera (25). Zpěvák, jehož hvězda začínala v uplynulých měsících pohasínat, se po roce ohlásil na Facebooku. Kromě planých slibů, že po čtyřech letech vydá nové album, se rozpovídal i o rodině. A naznačil, že se s Hailey Baldwin (22) co nevidět stanou rodiči!

Je Hailey Baldwin (22) těhotná s Justinem Bieberem (25)? O slavné manželské dvojici se sice ještě nedávno šuškalo, že se rozvádějí, teď je ale všechno jinak!

Bieber, který se poslední dva roky flákal, se totiž fanouškům ozval na Facebooku. Ve své obsáhlé zprávě si vylil srdíčko o tom, jak příšerně trpěl, když musel za zkasírované peníze taky zpívat. To zajímavé ale ukryl až na konec nečekané zprávy.

„Momentálně se soustředím na to, abych si dal do pořádku osobní život, všechny ty problémy, které má většina z nás. Soustředím se na tom, abych se nerozpadl, abych měl spokojené manželství a byl takovým otcem, jakým chci být,“ svěřil Justin na sociální síti a strhla se lavina.

Do několika minut už se pod příspěvkem nahromadily tisíce komentářů, v nichž se všichni ptají na to stejné: budou z Justina a Hailey opravdu rodiče?

Tahle otázka pravděpodobně zůstane delší dobu nezodpovězena, kdyby ji chtěl Justin objasnit, napsal by rovnou, že se mu narodí potomek. Fanoušci se tak budou muset spokojit se slibem, že brzy vyjde nové album. Kdo ale určitě nebude mít klidné spaní, je Selena Gomez (26), jež se "teprve nedávno vyhrabala z těžkých depresí… ":https://www.extra.cz/…-gomez-zivot

Mohlo by vás zajímat

Další články