Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Justin Bieber slaví narozeniny a postrádá soudnost: Bez obalu řekl, co ho baví v ložnici

Zdroj: archiv Hailey Bieber/Joe Termini
+ Další 4 fotografie
výročí
Celosvětově známý zpěvák Justin Bieber slaví 26. narozeniny. V nedávné době jako by se rozhodl, že veřejnost o něm smí vědět i ty nejintimnější detaily, pochlubil se totiž pikantními detaily intimního života s jeho ženou. Prozradil, že receptem na úspěšné manželství je najít k sobě toho správného člověka. Zpěvák se také svěřil, že se svou ženou, modelkou Hailey (23), si rádi dopřejí sex několikrát denně. A v ložnici si striktně zakázali mobily.

Kanadský popový zpěvák, celým jménem Justin Drew Bieber, se zpočátku proslavil hlavně na platformě YouTube Jeho matka začala totiž nahrávat videa, kde zpívá cover verze slavných zpěváků, aby se na ně mohli podívat i další členové rodiny. Justina nejvíce proslavila píseň Baby, která má na YouTube už přes dvě miliardy zhlédnutí.

Zpěváka baví odpovídat zvídavým fanouškům, jen málokdo by ale čekal, že se jim otevře i v oblasti intimity. Svou lásku Hailey Baldwin si vzal Justin dvakrát. Poprvé v roce 2018 na radnici v New Yorku, podruhé si ji vzal loni v říjnu v pětihvězdičkovém resortu v Jižní Karolíně, kde byla nejen rodina, ale i přátelé ze světa showbyznysu.

Žádné mobily

Justin se svým příznivcům svěřil, že se svou manželkou Hailey rád dovádí: "Když jsme s mou ženou Hailey, strašně rádi... no, můžete hádat, co celé dny asi tak nejraději děláme. Je to celkem zběsilé. Rádi koukáme v posteli na Netflix a máme sex. No, sexu stihneme za ten den rozhodně více než filmů. A co je ještě podstatnější, mobily do naší ložnice nesmí."

Na manželství se musí pracovat

Přiznal také, že v jedné z písní nabádá svou manželku Hailey, aby na něm během sexu ventilovala své frustrace. Píseň má také příhodný název Take It Out On Me, je tedy nejspíš vzkazem pro jeho ženu. "Být ženatý je opravdu úžasné. Ale abyste mě správně pochopili... Je to zároveň velká výzva a není to tak úplně jednoduché. Manželství je něco, na čem musíte zkrátka neustále pracovat. Takže pokud toužíte po svatbě a dětech, myslete i na to, že to není jen legrace," prohlásil zpěvák.

Související články

Další články