Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Justin Bieber si pořídil knír z východoněmeckých filmů pro dospělé: Ohol se, prosí fanoušci

Zdroj: archiv Justina Biebera
+ Dalších 8 fotografií
Nechutný knír
Idol mnoha ženských i dívčích srdcí Justin Bieber (25) poslední dobou pořádně děsí fanoušky. Z roztomilého klučíka, který zpíval ještě sladší písně, se vyklubalo pořádné kvítko. Vypadá jako gangster a obličej mu zdobí úděsný pedoknír. Fanouškům se jeho nová vizáž absolutně nelíbí.

Kanadský rodák Justin Bieber (25) si za poslední roky prošel řadou změn. Jak v osobním a kariérním životě, tak i co se týká vizáže. Být popovou hvězdou není úplně jednoduché a je třeba ustát vlnu kritiky od nepřejících lidí. Stejný problém nyní řeší Justin Bieber, na kterého si fanoušci stěžují čím dál víc. Co jim vadí?

Z roztomilého klučíka gangsterem

Když mu vyšel první hit Baby, dívky z celého světa se mohly potrhat. Okamžitě se vyšplhal na vrchol a snem každé slečny se stal Justin Bieber. Byl to rozkošný klučík s roztomilým kukučem. Přetékal sladkostí a davy po něm šílely.

Jenže s přibývajícím věkem jeho půvab uvadal. Nyní je Justinovi pětadvacet let a kdybyste ho potkali na ulici, možná byste se ho i báli. Obzvlášť pak vaše malé ratolesti. Justin se totiž proměnil v potetovaného kníráče s železnými zuby. Ani oblečení velkou důležitost nepřikládá, protože věčně vypadá jako vagabund.

Ani fanouškům se jeho styl tuláka moc nezamlouvá. „Vypadáš jak bezďák,“ zaznívá v komentářích. „Ten knírek je opravdu děsivý,“ píše další z fanynek. „Ohol se, chlape,“ napsal jeden ze sledujících.

A co si o vzhledu Justina Biebera myslíte vy? Nahlédněte do fotogalerie a dejte nám vědět do komentářů.

Související články

Další články