Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Justin Bieber se po kopačkách od Seleny hroutí: Umaštěné vlasy a pupínky, kam se podíváš!

Zase to nevyšlo a Justin se hroutí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 36 fotografií
Byla jen otázka času, kdy se románek Justina Biebera (24) a Seleny Gomez (25) zase zbortí jako domeček z karet. Vztah, který je z minulosti poznamenán několika nevěrami ze strany nevycválaného zpěváka, už zřejmě nepůjde nikdy slepit. Justin to moc dobře ví a psychicky padá ke dnu. Je jako hromádka neštěstí a naneštěstí se to dost viditelně podepisuje na jeho vizáži!

Už koncem minulého roku to dali Justin Bieber (24) a Selena Gomez (25) opět dohromady. Dvojice, která kdysi patřila k nejostřeji sledovaným na světě, spolu ještě před měsícem laškovala na svatbě Bieberova otce. Jenže teď je zase všemu konec.

Dokonce se nedávno spekulovalo, že hluboce věřící páreček čeká miminko. Tyto domněnky ale spolu s rozchodem skončily na propadlišti dějin. V okolí půvabné Seleny se v posledních dnech mluví o tom, že Justin je pro ni už naprostou minulostí. Další zklamání už zkrátka prožít nechce.

Justin si je nepřízně své životní lásky nejspíš dobře vědom. A žal očividně zalívá velkým množstvím alkoholu. Jeho depresivní období se začíná projevovat i na vizáži jinak vždy perfektního lamače dívčích srdcí. Problematická pleť posetá pupínky a umaštěné vlasy jsou něco, s čím by se dřív na veřejnosti neukazoval.

Související články

Další články