Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Justin Bieber se nezastaví před ničím: Takhle dělá nemocné Seleně ze života peklo?!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 41 fotografií
Narušená psychika
Nejdřív dotěrné telefonáty, teď rovnou snaha o osobní setkání! Vypadá to, že Justin Bieber (24) na Selenu Gomez (26) nemůže přestat myslet. Zpěvačka se snaží dostat do formy a kromě tvrdé dřiny ve fitku chodí na pravidelné procházky. Na stejnou trasu se měl nedávno vypravit i Justin, který prý doufal, že se tam setkají!

Dvakrát dohnal Selenu Gomez do blázince, ale to Justinu Bieberovi zjevně nestačí. Zdá se, že ani po spekulacích o ubrečených telefonátech nemá ženatý expřítel zpěvačky dost!

Nevyléčitelně nemocná Selena, kterou teprve před pár týdny propustili z psychiatrické léčebny, chodí téměř denně na túry do Hollywood Hills. A jak upozornil americký server RadarOnline.com, minulý pátek se tam vypravil i Justin!

Ten by přitom měl trávit co nejvíc času s manželkou Hailey Baldwin, o které se kvůli častým návštěvám gynekologa povídá, že by mohla být v požehnaném stavu.

To by ovšem nebyl kanadský spratek, aby si nestavěl hlavu. Selena ale zjevně nemá o setkání se svou někdejší láskou sebemenší zájem. Vždyť to byl právě Bieber, který ji několikrát podvedl a způsobil, že skončila v těžkých depresích. Je ale možné, že se ocitli ve stejný den na stejném místě pouhou náhodou.

Související články

Další články