Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Justin Bieber se nechal na ramenou bodyguardů vynést na vrchol Čínské zdi a zároveň na vrchol debility

Bieber na ramenou.
Zdroj: archiv

Až zase někdy budete sedět v práci, smradlavý kolega, co sedí metr od vás, se popatnácté za minutu vysmrká do klávesnice, šéf vám sníží plat a vy si uvědomíte, že jste poslední tři pracovní dny strávili na Facebooku, a tudíž budete tu práci, co z vás vysává poslední zbytky života a nutí vás cítit se, jako byste denně museli osm hodin z dvou centimetrů hledět na lachtánka Jiřího Krytináře, dělat i o víkendu, můžete si říct, že se pořád máte skvěle, protože nejste bodyguard Justina Biebera (19).

Na Twitteru se totiž objevila fotka kanadské homoklády, kterak se nechává na ramenou svých bodyguardů donést na vrchol Velké čínské zdi. Důvodů je několik: Za prvé, Bieber je idiot. Za druhé, na nohou nosí boty, co původně sloužily jako obydlí pro průměrnou osmičlennou středoafrickou rodinu, a když v nich chce člověk chodit, vypadá jak Leo Beránek (26) po ročním pobytu ve vězení.

Za třetí, Bieber je idiot. Za čtvrté, je to rozmazlený fracek, co si nevidí na špičku nosu a myslí si, že když nazpívává generické oplodňováky se svým autotuned hlasem a holky s nedovyvinutým mozkem po něm kvůli tomu házejí na pódium smartphony, má právo sedět. Na ramenou jiných lidí.

Související články

Další články