Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Justin Bieber se dál utápí v depresích: Zpěvák žádá své fanoušky o pomoc!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 53 fotografií
Deprese
Sláva a absence soukromí si vybírají svojí daň. Zpěvák Justin Bieber (25) před nedávnem přiznal, že se utápí v depresích a že úplně ztratil chuť žít. Za psychickými problémy však nestojí nepohoda v manželství s Hailey Baldwin (22), jak si mnozí mysleli. Nyní je na tom tak špatně, že žádá o pomoc i své fanoušky!

Fakt, že za jeho psychickým stavem nestojí problémy s manželkou Hailey, uvedl Justin na pravou míru na svém Instagramu. Naopak vyjádřil manželce a své rodině vděk za to, že mu jsou velkou oporou v těchto těžkých časech.

Na Instagram nyní Justin umístil bezmála tři roky starou fotku s Kanyem Westem a napsal pod ní upřímný vzkaz fanouškům.

„Jenom jsem vám chtěl říct, jak na tom jsem. Někteří z vás mají možná stejné problémy. Hodně trpím. Cítím se divně a mimo. Vždycky se z toho dostanu, takže se nebojím, ale chtěl jsem vás poprosit, abyste se za mě modlili. Bůh je věrný a vaše modlitby opravdu pomáhají. Tohle je nejtěžší období, jakému jsem kdy čelil,” napsal pod příspěvek zhroucený zpěvák.

Podporu mu skrze sociální sítě vyjadřují i jeho kolegové z branže.

Před měsícem Justin přiznal, že téměř každý den podstupuje terapie a největší oporou mu je jeho žena, fanoušci a pastor. Budeme tedy Justinovi držet palce, aby terapie zabraly a on se zase brzy cítil dobře.

Související články

Další články