Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Justin Bieber s manželkou Hailey prodávají hříšné hnízdečko lásky: Vyjde na čtvrt miliardy

Justin Bieber s manželkou Hailey prodávají hříšné hnízdečko lásky: Vyjde na čtvrt miliardy
Zdroj: profimedia.cz / archiv
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Když se Justin Bieber (26) a Hailey (23) rozhodli, že půjdou společnou životní cestou, pořídili si dokonalé hnízdečko lásky v Beverly Hills. Nyní se ale pár rozhodl, že je čas posunout se dál. Nedávno tak koupili mnohem honosnější a více prostorné rodinné sídlo a svůj palác prodávají za zhruba čtvrt miliardy korun.

Justin Bieber (26) a Hailey si na začátku jejich společného života pořídili nádhernou vilu v Beverly Hills, kde trávili zamilované chvíle.

I přesto, že se pár vzal rovnou dvakrát a měl doslova pohádkovou svatbu, tak neustále panují dohady, že zpěvák nemůže zapomenout na svoji bývalou partnerku Selenu Gomez (28).

Nedávno nasadil fanouškům brouka do hlavy, když si nechal na krk vytetovat růži s trny. Na tom by normálně nebylo nic divného, kdyby právě růže nebyla květinou, kterou zpěvák považoval za symbol lásky mezi ním a Selenou Gomez.

Podle jistého zdroje ze zpěvákova okolí se Justin nedávno pokusil Selenu znovu kontaktovat. "Selena si od něj drží odstup, ale on se s ní snaží znovu spojit," řekl zdroj pro deník The Sun.

Justin ale odmítá, že by byl stále zamilovaný do Seleny, a plně se věnuje svojí manželce. Koneckonců před časem společně koupili nové rodinné sídlo a své původní hnízdečko lásky prodávají za bezmála čtvrt miliardy korun. Na prostor jejich bývalého domu se můžete podívat v galerii.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy