Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Justin Bieber promluvil o lásce ke své Hailey: Zůstal bych kvůli ní panicem do svatby, tvrdí

Justin Bieber promluvil o lásce ke své Hailey: Zůstal bych kvůli ní panicem do svatby, tvrdí
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
vztah
Justin Bieber (26) promluvil o lásce ke své manželce Hailey Bieber (23) a svěřil se, že by byl rád, kdyby se sexem počkal do svatby. Toto prohlásil poté, co se ho jeden z fanoušků zeptal, co by změnil na své minulosti.

Justin Bieber a jeho žena Hailey Bieber se snaží v době pandemie co nejvíc spojit s fanoušky alespoň skrz sociální sítě. Vysílají svou vlastní online sérii The Biebers on Watch, během které si čas od času nechávají pokládat dotazy od zvídavé veřejnosti.

Jeden z fanoušků se zpěváka zeptal, co by změnil na své minulosti. Jeho odpověď mnohé zaskočila. „Asi bych změnil hodně věcí. Nelituji ničeho, protože díky mým zkušenostem jsem nyní člověkem, jakým jsem. Kdybych se ale mohl vrátit do minulosti, asi bych sám sebe šetřil pro manželství,“ řekl Bieber.

„Vím, že to zní šíleně, ale sex může být matoucí, když ho provozujete s kýmkoliv,“ dodal zpěvák. Jeho manželka Hailey sice jeho úhel pohledu chápe, neví ale, zda by se sexem až po svatbě souhlasila. „Nevím, jestli bych řekla to samé, souhlasím ale s tím, že být s někým i po fyzické stránce může občas věci komplikovat,“ doplnila Justina.

Vyjádření lásky

Když Hailey Bieber, dříve Baldwin, usnula, rozhodl se Justin napsat jí na Instagram dojemný vzkaz plný lásky. „Drahá Hailey, zatímco tu ležím a ty vedle mě spíš, říkám si, jak velkým jsi pro mě požehnáním. Tvá pokora, radost a touha po růstu mě naprosto ohromují. Je mi ctí být tvým manželem. Slibuji, že tě budu milovat do konce našich životů,“ napsal Bieber.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy