Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Justin Bieber přiznal drogovou minulost: Byl jsem se Selenou, fetoval a nenáviděl ženy

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Drsná zpověď
Všichni to tušili, ale teprve teď kápl Justin Bieber (25) božskou. V dobách své největší slávy jel v tvrdých drogách a nespoutaný životní styl neukočíroval. Nadobro ztratil svou životní lásku Selenu Gomez (27) i další milenky, s nimiž jí zahýbal. Drsná zpověď dojala fanoušky k slzám, depresemi zmítaný zpěvák přiznal i myšlenky na sebevraždu.

Psal se rok 2013 a Justin Bieber (25) byl na vrcholu. Polovina světa ho zbožňovala, polovina se mu vysmívala. Ale nebyl nikdo, kdo by neznal jeho písničky a jeho skandály. Za těmi stály kromě alkoholu i tvrdé drogy, jak bez obalu přiznal v drsné zpovědi.

"Když mi bylo devatenáct let, začal jsem drogy brát intenzivně. Zneužíval jsem vztahy, totálně jsem nerespektoval ženy. Byl jsem naštvaný, přišel o všechny, kteří mě měli rádi, a zdálo se mi, že už se to nikdy nezmění," svěřil se Justin na Instagramu.

Tehdy už tři roky chodil se Selenou Gomez (27), k níž se měl střídavě vracet až do loňského sňatku s modelkou Hailey Baldwin (22). Po jeho přiznání je ale pravděpodobnější, že jejich milostné schůzky byly spíš smyšlenky těch, kteří jejich vztahu fandili. Ten zřejmě definitivně rozbořila nevěra a drogy.

Na psychiatrii však neskončila jenom Selena, v depresích se několik let zmítal i Justin. Ulevilo se mu až v posledních měsících, prošel totiž řadou terapií. Předtím prý pomýšlel i na to, že si vezme život.

"Nerozumněl jsem skutečnému světu, měl jsem jen miliony dolarů na kontě a mohl jsem si vzít úplně cokoliv. Ve dvaceti jsem všechno pohnojil a rázem jsem nebyl nejoblíbenější člověk světa, ale ten nevysmívanější a nejnenáviděnější," pokračoval Justin ve zpovědi.

Chaosu i návykových látek z hlavy a těla ho nakonec kromě lékařů zbavila i víra. Do kostela sice chodíval už se Selenou, dělal to ale spíš kvůli póze.

Justin podle svých slov prožívá jedno z nejšťastnějších období života a velkou oporou je mu i manželka Hailey. S tou navíc připravují druhou svatbu, po tajném sňatku na radnici by měla přijít o dost okázalejší veselka. Přijít má spousta celebrit a nejspíš půjde o největší párty roku. Datum je zatím neznámé, ale stihnout by to měli ještě letos.

Související články

Další články