Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Justin Bieber padl kvůli Seleně v blázinci na DNO: Nezvládá to a bojí se, že tam skončí také…

Zdroj: twitter
+ Dalších 87 fotografií
Selena Gomez (26) se zhroutila již podruhé během dvou týdnů! Utrpěla prý emoční poruchu a momentálně zůstává na psychiatrii! Její expartner Justin Bieber (24) který se jen nedávno oženil, se po téhle šokující zprávě nemohl udržet na nohou a má strach o svůj zdravotní stav! Informace ho hodně zasáhla a je vidět, že Selena mu nikdy nebyla a ani nebude lhostejná.

Z více zdrojů byla potvrzena informace, že zpěvačka Selena Gomez je opět na pokraji sil. Je vystresovaná, vyděšená, s alarmujícím nízkým počtem bílých krvinek po transplantaci ledviny. Zpěvačka byla hospitalizovaná už minulý týden, a poté, co se k nízkému počtu bílých krvinek přidaly psychické problémy, byla převezena do psychiatrické léčebny, kde zřejmě nějaký ten čas pobude.

Zpráva o jejím špatném zdravotním a psychickém stavu nečekaně zasáhla její životní lásku, expartnera Justina Biebera. Zpěvák se již poněkolikáté se Selenou rozešel a v průběhu pár měsíců se oženil s Hailey Baldwin. Zdá se, že právě svatba Justina dostala Selenu na pokraj sil.

Zdá se, že se Justin cítí být odpovědný za stav své expartnerky a samotného ho to položilo. Po příjezdu do kostela, kam chodí denně, nebyl schopný stát na nohou a museli mu pomoct kamarádi. Právě v ten moment se totiž dozvěděl, co se přihodilo Seleně, a okamžitě se zhroutil. Fanoušci mají strach, aby se tímhle tempem nedostal do podobné léčebny také!

Související články

Další články