Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Justin Bieber nemůže zapomenout na Selenu Gomez: Nechal si kvůli ní vytetovat růže

Justin Bieber nemůže zapomenout na Selenu Gomez: Nechal si kvůli ní vytetovat růže
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
rozchod
Justin Bieber (26) se v nedávné době objevil na veřejnosti s novým tetováním. Jeho krk zdobí růže s trny, která u fanoušků vyvolala velké pozdvižení. Vzpomněli si totiž, že právě růže byla květinou, kterou zpěvák považoval za symbol lásky mezi ním a Selenou Gomez (28). Příznivci si tak myslí, že nové tetování má být vzpomínkou na bývalku, s níž se navíc znovu snaží navázat kontakt.

Ačkoliv je Justin Bieber ženatý s Hailey Baldwin, mnozí si myslí, že na svůj vztah se Selenou Gomez není schopný zapomenout. Zpěvák byl se svou bývalou dlouhé roky a vztah mladých hrdliček sledoval celý svět.

Podle fanoušků, kteří z páru nespustili zrak, byl jejich tajným symbolem lásky květ růže. Proto mnohé překvapilo, že se Bieber objevil s novým tetováním, černou trnitou růží, na svém krku. To si navíc nechal vytetovat krátce poté, co měl Selenu znovu kontaktovat.

Bystřejší fanoušci si všimli i jednoho velmi zajímavého detailu - přímo v růži je podle nich nenápadně vytetované písmeno S, tedy počáteční písmeno křestního jména Bieberovy bývalé lásky. Ta se prý ze vztahu už dávno vzpamatovala.

Snaha o kontakt

Podle zdroje ze zpěvákova okolí se Justin nedávno pokusil Selenu znovu kontaktovat. „Selena si od něj drží odstup, ale on se s ní snaží znovu spojit,“ vysvětlil zdroj pro deník The Sun. „Justin si myslí, že by neměl být odstřižen od lidí ze své minulosti a že psaní neznamená hned podvádění,“ dodal. O tom, co si o kontaktu s Gomez myslí Bieberova žena Hailey, se dá jen spekulovat.

Související články

Další články