Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Justin Bieber míří po sedmi letech do Prahy: Bouřlivák má za sebou pestrou minulost

Zpěvák Justin Bieber míří do Prahy.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
koncert

Kanadský zpěvák Justin Bieber (27) se po sedmi letech vrátí do Prahy. V březnu 2023 vystoupí v pražské O2 areně, kde představí album Justice. Koncert v pondělí oznámila agentura Bestspor. Vstupenky budou v prodeji již od 19. listopadu v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Známý bouřlivák Justin Bieber začne se svým turné příští květen v Mexiku, postupně pak absolvuje přes 90 večerů ve 20 zemích. Turné k albu Justice, ve kterém se vyznává z lásky manželce Hailey (24) i Bohu, zakončí v Polsku.

Drogy a alkohol

Bieber je jeden z nejpopulárnějších zpěváků současné doby. Zdali ho na vrchol dostal hlas, vizáž nebo boom kolem celé jeho osoby, můžeme jen spekulovat. Justin byl na vrcholu v roce 2013. Půlka světa ho nesnášela, půlka naopak zbožňovala. Nebyl nikdo, kdo by neznal jeho songy a hlavně skandály. Za těmi stály kromě alkoholu i tvrdé drogy, jak bez obalu přiznal v drsné zpovědi. "Když mi bylo devatenáct let, začal jsem drogy brát intenzivně. Zneužíval jsem vztahy, totálně jsem nerespektoval ženy. Byl jsem naštvaný, přišel o všechny, kteří mě měli rádi, a zdálo se mi, že už se to nikdy nezmění," svěřil se před lety Justin na Instagramu.

Tehdy chodil se Selenou Gomez, k níž se měl střídavě vracet. Jejich vztah byl jako na houpačce. Nakonec ho definitivně zničila nevěra a drogy. Na psychiatrii však po jejich rozchodu neskončila jenom Selena, v depresích se několik let zmítal i Justin. V nejhorších stavech dokonce prý pomýšlel i na to, že si vezme život. "Nerozuměl jsem skutečnému světu, měl jsem jen miliony dolarů na kontě a mohl jsem si vzít úplně cokoliv. Ve dvaceti jsem všechno pohnojil a rázem jsem nebyl nejoblíbenější člověk světa, ale ten nevysmívanější a nejnenáviděnější," pokračoval Justin ve zpovědi. Chaosu i návykových látek z hlavy a těla ho nakonec kromě lékařů zbavila i víra.

Čeká miminko?

Od doby, kdy po jeho boku stojí modelka Hailey Baldwin se zdá, že se Bieber uklidnil a chce se usadit. Dokonce se spekuluje o tom, že manželé čekají miminko. Důkazem má být fotka z Met Gala, na které Bieberova dlaň spočívá na modelčině bříšku. Sama Hailey by navíc prý děti chtěla, jak přiznala.

Půvabná blondýnka se ale ke spekulacím o těhotenství nijak nevyjádřila, naopak, pokud je těhotná, chce to nejspíš přísně tajit. Proč by jinak zpěvákovu dlaň z bříška okamžitě sundávala a upozorňovala ho, aby jí ruku na bříško nepokládal? Tohle alespoň tvrdí deník The Sun.Související články

Další články