Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Justin Bieber jako časovaná bomba! Ještě před pár dny s Hailey zakládal rodinu, teď roní slzy kvůli Seleně!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 108 fotografií
Zpěvačku a herečku Selenu Gomez (26) pustili z psychiatrické léčebny jen před nedávnem a i když ona se snaží držet v pozadí, Justin Bieber (24) a jeho manželka Hailey Badwin (22) provokují, jak jen to jde. Pokud se snažili naštvat Selenu, nepovedlo se, zato se zdá, že Justin se hroutí a už nezvládá hrát tohle divadlo se svou ženou!

Selena Gomez (26) se trápí nejen kvůli nevyléčitelnému lupusu, ale také balancuje na pokraji zhroucení a její psychický stav je bídný! Před pár dny opustila psychiatrickou léčebnu a doufala v lepší dny, to jí ale momentálně znemožňuje Justin společně s Hailey!

Manželský pár totiž od doby, co Selenu propustili publikuje na svých Instagramech zamilované fotografie, Hailey se obklopuje dětmi, jako by naznačovala, že je čas na miminko a nejenže se pokoušejí vyprovokovat Selenu, která se snaží celé tohle divadlo ignorovat, ale také proti sobě poštvali velké množství fanoušků!

Zdá se ale, že tohle divadlo vymyslela Hailey, která jednoduše nedokáže vystát Selenu a nejvíc ji vytáčí, že Justina pořád zajímá, jak se má, jestli je v pořádku, a dokonce jí v minulosti i platil léčbu, když na tom nebyla psychicky dobře.

Justin chvíli hrál divadlo, které vymyslela Hailey, ale zdá se, že už toho má taky plné zuby. Nedávno se zhroutil a i když se snaží být před svou ženou a světem pozitivní, všichni tuší, že se dá vše do pořádku, až se Justin a Selena opět vrátí k sobě.

Související články

Další články