Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Justin Bieber do toho praštil, protože bude TATÍNKEM!? To Selenu Gomez zničí!

Justin Bieber bude táta?
+ Dalších 83 fotografií
V naprosté tichosti do toho včera Justin Bieber (24) praštil a vzal si svou modelínu Hailey Baldwin (21). Veselku pro rodinu a nejbližší přátele pak připravují na příští týden. Zpěvákova bývalka Selena Gomez (26) je už tak na dně a k tomu všemu se přidaly spekulace o miminku! Spěchal Justin na svatbu proto, že se mu brzy narodí první potomek?

Už když se Justin Bieber a Hailey Baldwin zasnoubili, zdálo se, že to se Selenou Gomez sekne. V pátek ale přišla ještě větší rána!

Zpěvák, pro nějž srdce Seleny stále plane nehynoucí láskou, do toho praštil a tajně si svou modelku, neteř známého herce Aleca Baldwina, vzal na radnici v New Yorku.

Tím ale zdaleka stvrzení jejich vzájemných citů nekončí, na příští týden si prý naplánovali veselku se vším všudy. Rodinu a nejbližší přátele sezvali do Kanady. Svatba s největší pravděpodobností proběhne v Ontariu, kde Justin před nedávnem nechal postavit gigantické luxusní sídlo za 110 milionů korun. A to by v tom byl čert, aby ho hned nevyužil!

Vyrojily se také spekulace, že důvodem tak zběsilého ženění je těhotenství. Justin a Hailey totiž původně svatbu chtěli až příští rok. Miminko ale na cestě není. „Na sto procent zatím těhotná není,“ řekl práskač webu TMZ.com. Všichni si tak mohou oddechnout, protože fracek Bieber v roli táty je otřesná představa!

Mohlo by vás zajímat

Další články