Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Justin a Hailey od sebe: ROZVOD po 139 dnech?! A prý v tom má prsty Selena!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 50 fotografií
Je to pravda?
Životy Justina Biebera (24), Hailey Baldwin (22) a Seleny Gomez (26) patří snad k nejostřeji sledovaným na světě. Milostný trojúhelník měla nadobro rozdělit zářijová svatba Justina s Hailey. Jenomže podle amerického bulváru se slavná dvojice prý rozhodla ze svazku manželského vystoupit. Údajně se tak stalo poté, co se Justin tajně setkal se Selenou. Dlouhé měsíce se totiž spekuluje, že někdejší partneři sice navenek předstírají nenávist, ale ve skutečnosti to mezi nimi má jiskřit jako v pubertě, kdy se poprvé dali dohromady!

Manželství Justina Biebera (24) a Hailey Baldwin (22) je snad nejnapadanějším svazkem na planetě. Slavná dvojice se vzala ve vší skromnosti v září minulého roku, spekulace o rozvodu se jí však od návštěvy newyorského oddávajícího nevyhýbají.

Zatím nejčerstvější jsou domněnky amerického časopisu OK!, který přispěchal s tvrzením, že Justin poslal Hailey k vodě 139 dní po svatbě. Beze zmínky nezůstalo ani jméno Seleny Gomez (26). Ta má podle magazínu za krachem manželství stát, jenže fakta hovoří dost odlišně.

„Domluvili se na rozvodu, protože si Justin uvědomil, že jeho životní láskou je Selena a chce ji zpátky. Oba si uvědomili, že si své ano řekli příliš brzy. Prostě to nefunguje,“ uvedl pro časopis zdroj, jenž má mít k Bieberovi i Baldwin velmi blízko.

Je však nutno si uvědomit, že stejný magazín už v minulosti tvrdil třeba to, že Angelina Jolie (43) umírá kvůli anorexii. Šlo o informaci, která se samozřejmě nepotvrdila.

Tak uvidíme, jak to dopadne s manželstvím Justina a Hailey. Vzhledem k zarážejícím souvislostem se Selenou ale s největší pravděpodobností půjde o pouhou fámu. Zpěvačka se totiž netají tím, že je pro ni Bieber dávnou minulostí, za níž nakreslila nepřekročitelnou čáru. A nic nenasvědčuje tomu, že by to nemyslela vážně.

Související články

Další články