Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jurský park po 28 letech: Takhle dnes vypadají děti Tim a Lex

Jurský park po 28 letech: Takhle dnes vypadají děti Tim a Lex
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
zajímavosti

Od premiéry Spielbergova trháku uplynulo dlouhých 28 let. Co dnes dělají a jak vypadají dětští herci z Jurského parku? Joseph Mazzello (37) zůstal u fochu a živí se herectvím dodnes, Ariana Richards (41) je výtvarnicí.

Ani pro jednoho to nebyla první filmová role, Jurský park (1993) od Stevena Spielberga však Josepha Mazzella a Arianu Richards na řadu let proslavil. Představitelé Tima a Lex šli z role do role, dnes už jsou však oba úplně někde jinde.

Psal se rok 1993, když se z desetiletého Josepha a třináctileté Ariany staly světové hvězdy. Každý ale se slávou naložil jinak. Mazzello zůstal hereckému řemeslu věrný a před rokem si zahrál v trháku Bohemian Rhapsody nezanedbatelnou roli baskytaristy Johna Deacona (67). To Ariana už takové štěstí nemá.

Z Josepha je fešák

Naposledy se objevila na obrazovkách před šesti lety v mizerném televizním filmu Vlkodlak: Zabijácký virus. Neznamená to ale, že by neměla do čeho píchnout. Před filmováním dala přednost výtvarnému umění, v němž rovněž exceluje.

A zatímco Joseph je stále fešák, na Arianě se už zub času začíná viditelně podepisovat. První vrásky se ani nesnaží maskovat, zřejmě tak bude jednou z žen, jež dávají přednost přirozenému stárnutí.

Na to, jak dnes dětské hvězdy Jurského parku vypadají, se podívejte v galerii!

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy