Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jupí, oficiálně potvrzeno! Hra na oliheň se dočká druhé série. Co v ní bude

Hra na oliheň sklízí úspěchy po celém světě.
Zdroj: Profimedia
Squid Game

Ikonický jihokorejský seriál Hra na oliheň alias Squid Game se dočká druhé série. Oficiálně to oznámil Netflix, na kterém se série vysílá. Na co všechno se můžete těšit? To se dočtete v našem článku. O projektu promluvil i režisér Hwang Dong-hyuk.

Pokračování bude

Jihokorejský fenomén Hra na oliheň (anglicky Squid Game) se dočká pokračování. Oznámila to platforma Netflix, na které se seriál vysílá. První série spatřila světlo světa letos v září a velmi rychle se stala oblíbenou po celém světě. Show se stala nejsledovanějším seriálem Netflixu vůbec.

Sám režisér přiznal, že celý tvůrčí tým čelí velkému tlaku fanoušků, kteří se dožadují pokračování. "Skoro mám pocit, že nemáme na výběr," přiznal. Aktuálně je celý projekt ve stádiu příprav. "Mám to v hlavě. Momentálně jsem v procesu plánování," dodal režisér a scénárista Hwang Dong-hyuk.

O čem bude druhá série?

Druhá série bude nejspíš vysvětlovat příběhy vedlejších postav z první série a vracet se do minulosti. Slibuje, že popíše i mechaniku her. Tvůrci nám tak snad vysvětlí, jak tajemné hry vznikají, a možná i něco více o zaměstnancích v kuklách, kteří mají soutěžící během soutěží na starosti. Kromě toho se jistě můžeme těšit na další dávku her, které se mezi fanoušky staly velmi populárními. Lidé je například hojně napodobují na sociálních sítích.

Ve Hře na oliheň se necelá pětistovka dobrovolníků utká v přepočtu o přibližně 850 milionů korun. Jak pohádkové odměny dosáhnout? Stačí vyhrát pár zdánlivě jednoduchých dětských her... a nezemřít.

Související články

Další články