Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Julius Lavický se převtěluje do Štáfka. Agáta Prachařová dělala prý jen mluvčí a Kuba se divně mračí!

+ Dalších 78 fotografií
Všechny je spojil seriál Vyšehrad. Jakub Štáfek hraje fotbalové dítě Lavického, Kuba Prachař mu dělá v seriálu manažera a Agáta dělala Vyšehradu mluvčí. Jaké vztahy ale mají v soukromí?

Spojil je seriál Vyšehrad. Agáta Prachařová dělala slavnému internetovému seriálu tiskovou mluvčí!

„V hlavní roli se představí utajované dvojče Jakuba Štáfka Julio Lavický, kterého všichni znají pod přezdívkou Lavi. Tato jediná osoba opravdu hraje samu sebe. Pro lidi musí být velké překvapení, že Kuba má dvojče,“ to tvrdila na začátku seriálu Agáta. Samozřejmě to byla mystifikace. Fotbalovou primadonu totiž hraje sám Jakub Štáfek.

S Agátou Prachařovou se Kuba Štáfek potkal také na Pevnosti Boyard. Podle lidí z produkce to na pevnosti začalo jiskřit.

"Oni to na pevnosti ani moc neskrývali. Divím se, že to neprasklo už dávno,“ řekl eXtra.cz zdroj blízký natáčení slavného Boyardu. O vyjádření jsme požádali Agátu i Jakuba Štáfka. Agáta se nevyjádřila. Jakub ale popřel, že by s Agátou něco měl. Prý je to blbost.

"Kolegové toho zřejmě vědí více než já. Je to totální nesmysl. Více se vyjadřovat nebudu,“ napsal do redakce eXtra.cz Jakub Štáfek.

Jak tedy v trojúhelníku Štáfek – Agáta – Prachař vztahy fungují? To ví asi jen Agáta. A možná to tuší i kluci. Chceme věřit tomu, že jde o profesionály, které prostě spojuje natáčení Vyšehradu a Boyardu. Štáfek má doma přítelkyni Moniku a na Boyardu se jistě choval jako profík.

V rozhovoru s novináři sice občas přiznává, že mu Julius Lavický vstupuje hodně do života. Ale že by se jako fotbalový fracek choval neustále? Že by střídal holky a sexoval s kamarádkami? To by byla hodně hořká káva…

Související články

Další články