Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Julie Zugarová oslavuje narozeniny: Plastikové krásce je už 33 let

Julie Zugarová oslavuje narozeniny: Plastikové krásce je už 33 let
Zdroj: facebook
+ Další 4 fotografie
Všechno nejlepší!
Julie Zugarová se proslavila v roce 2009, když se stala finalistkou České Miss. Jedna z nejprsatějších žen Česka dnes oslavuje 33. narozeniny. Jak se dnes Julii daří?

Díky České Miss se Julie Zugarová dostala do povědomí národa. V roce 2009 se stala finalistkou a poté se začala věnovat modelingu. Jenže nebyla spokojená se svojí postavou. Konkrétně s poprsím.

A tak si nechala prsa zvětšit s vidinou lepších pracovních zakázek. Nejdříve šla z jedniček na trojky. Ale ani to jí nestačilo, a tak šla na plastickou operaci znovu, tentokrát se vrátila se šestkami. Zřejmě díky tomu získala roli ve filmu Bony a klid 2

Dnes už toho o Julii moc neslýcháme. Stáhla se do ústraní a žije skromný život. Dnes někdejší finalistka Miss oslavuje 33. narozeniny. V červenci byla Julie na pohádkové dovolené na ostrově Praslin na Seychelách. Tam si to moc užila. Čím se ale aktuálně živí, zůstává záhadou. Nicméně musíme podotknout, že Julie dnes vypadá lépe než kdy jindy. Už nepůsobí tak uměle, což možná bude dnešní dobou a vysokou konkurencí plastikových žen. Sice je stále plastiková lady, ale i tak vypadá půvabně. Přesvědčte se ve fotogalerii a podívejte se, jak to Zugarové dnes sluší.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy