Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Julian Záhorovský si konečně našel holku: Dal jsem kvůli ní výpověď, prozradil

Zdroj: archiv JH
+ Dalších 11 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Už to vypadalo, že SuperStar Julian Záhorovský (35) zůstane sám jako kůl v plotě. Po dvou letech bez partnerky se ale hned v úvodu roku zamiloval. Frontman kapely Sabrage před několika týdny potkal osudovou ženu. Kvůli ní překopal kompletně svůj život. "Dal jsem výpověď v práci, abychom byli spolu," řekl eXtra.cz zpěvák.

Kdo je Julianova nová láska, jejíž kráse a laskavosti totálně propadl? „O tom nechci mluvit. Jmenuje se Bára a je to žena, na kterou jsem čekal celý život. Ukončil jsem pracovní poměr, protože jsem z Pardubic a ona bydlí v okolí Prahy. Vztah na dálku by nám nevydržel, proto budeme bydlet spolu,“ nastínil Julian, který prozradil, čím se bude živit.

„V tuto chvíli budu nabízet lidem soukromé hodiny na kytaru pro jejich děti. Mám s tím celkem bohaté zkušenosti,“ netajil se Julian a pokračoval: „Je to první holka, se kterou se cítím na rodinu. Jdu do toho naplno a věřím, že jsme si souzeni.“

Zamilovaný až po uši

Nadaný zpěvák tak našel konečně ženu, která mu dává smysl v lásce. Přitom ještě nedávno eXtra.cz tvrdil, že taková asi neexistuje. „Jsem skoro dva roky sám. A myslím si, že asi zůstanu. Zatím jsem nikoho, se kterým bych věřil, že to vydrží, nenašel,“ mínil finalista SuperStar v polovině loňského roku.

Ukazuje se tak, že když člověk lásku nejméně čeká, většinou se dostaví. Držme mu palce, ať se jim v ní daří…

Související články

Další články