Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Julian Záhorovský se vyjádřil k SuperStar 2020: Leoš Mareš v porotě je zvláštní úkaz

Julian Záhorovský se vyjádřil k SuperStar 2020: Leoš Mareš v porotě je zvláštní úkaz
Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
V roce 2004, když se objevil coby finalista v pěvecké show SuperStar, si ho zamilovaly tisíce dívek. A nebylo se vůbec čemu divit... Julian Záhorovský (35), který i po 16 letech od uplynutí soutěže podtrhuje svůj sexy vzhled, se za tu dobu značně změnil a zmužněl. Pro eXtra se vyjádřil směrem k soutěži SuperStar 2020 a ohodnotil, jak se mu zamlouvá...

Redakci eXtra.cz hezounek ze SuperStar, jak se mu kdysi přezdívalo, popsal, že letošní SuperStar 2020 na něj dělá příjemný dojem. Sám se díky účasti a následné popularitě vypracoval a jde mu to parádně nejen v soukromí, ale i na hudební scéně.

Nejvíce ho překvapilo, že letošní staronový formát má 5 porotců. A byl zaskočen, že Leoš Maroš se nechopil tradičně mikrofonu, ale usedl do poroty. "Leoš Mareš v porotě je pro mě zvláštní úkaz. Hodně mě to překvapilo, protože k soutěži patří spíš jako moderátor. Takže mě jeho obsazení zajímalo z pohledu diváka. A musím uznat, že je skvělý, protože s Pavolem Haberou jsou pro mě oba jednoznačně nejoblíbenější osobnosti za porotcovským pultem. Leoš nemá sice tolik zkušeností se zpěvem, ale jednoznačně třikrát vyprodal O2 arenu, má zkušenosti z hudebního rádia a podle mě dělá soutěž velmi zajímavou. Mám rád jeho názory," řekl eXtra.cz Julian Záhorovský, který se po soutěži začal živit hudbou, je frontmanem kapely Sabrage, a dodělal si vysokou školu.

Když by se ohlédl, tak nelituje ani vteřiny, že do talentové soutěže vstoupil. "Určitě bych šel znova. Nelituji dne ani hodiny v SuperStar. Bylo to skvělé, rád na to vzpomínám. Dnes, když se na soutěžící dívám, tak jsou jinde. Doba je jiná, nejde to ani pořádně srovnat, jsem ale rád, že se zachoval koncept soutěže," dodal talentovaný zpěvák, který nedávno dokonce nazpíval duet s Lucií Vondráčkovou.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy