Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Julian Záhorovský a Lucie Vondráčková kují pikle: Zpěvák se svěřil, že už by chtěl děti

Zdroj: Tomáš Karlík
+ Dalších 19 fotografií
superstar
Když byla Lucie Vondráčková (39) za velkou louží, měla to ke svým hudebním spolupracovníkům a k pracovním nabídkám hodně daleko. Je logické, že svou kariéru musela přizpůsobit situaci. Ale ani po návratu do ČR (po výhře Tomáše Plekance u soudů o děti) se práci nevěnuje zdaleka tolik jako v období, kdy neměla rodičovské povinnosti. Jinak je mámou na plný úvazek. Na Juliana (35) si ale čas našla.

Ukázalo se to při natáčení společného duetu s Julianem Záhorovským (35) Umřu s tebou, který je o opravdové lásce až do konce života. Na YouTube Lucie už vyšel černobílý videoklip, natočený na jeden záběr bez střihu.

Záhada

„Natáčení bylo super, akorát jak je Lucka hrozně moc časově vytížená dětmi, tak vždycky má čas jenom v pondělí. Jinak je pořád se syny a přes to nejede vlak. Když v pondělí nebylo volno ve studiu, odložilo se to o týden, pak jsem třeba já byl nemocný, tak se to prodloužilo zase o týden, pak nemohl kameraman, nebyl volný sál… Bylo to náročnější pondělní natáčení, ale zvládli jsme to,“ řekl eXtra.cz Julian Záhorovský, který před patnácti lety zazářil v úplně první řadě SuperStar.

Opravdu ale děti zpěvačku a herečku tak vytěžují, když podle všeho mají s Tomášem Plekancem (37) střídavou péči, oba synové chodí do školy (mladší do školky) a navíc i v Kanadě měli spoustu zájmových kroužků, v čemž určitě i v Čechách pokračují?

Rozvod

O tom nebo o vztahových problémech se ale Záhorovský s Lucií Vondráčkovou (39) nevybavoval.

„Na rozvod jsem se neptal. Když o tom začala sama Lucka, když třeba povídala, že děti jsou zrovna u Tomáše nebo u tchyně a že si je zase v úterý přebírá, tak jsem si to vyslechl, ale dál jsem se nevyptával. To by mi nepříslušelo. Soustředili jsme se spíš na natáčení, abychom energii nerozmělňovali někde jinde,“ prozradil nám sympatický zpěvák.

Jiskra

Že by mezi nimi přeskočila jiskra, to odmítá.

„S Luckou jsme velmi dobří kamarádi. Ale já jsem v Pardubicích, ona je v Praze, já tu mám své věci, ona své, děti a tak. Ale rozumíme si, co se týče muziky nebo názorů na filmy. A musím říct, že co se týče Lucky, tak jsem se v ní spletl. Je to velký profík. Je vlastně v něčem podobná June Carter, jejíž láska k Johnny Cashovi písničku inspirovala. Odmalička je taky v showbyznysu, není v něm občas úplně nejšťastnější. Občas to nemá jednoduché, protože ji všichni znají a posuzují,“ myslí si Záhorovský.

Láska

Tenhle fešák je kupodivu single.

„Žádnou holku nemám, tak by ani na Lucku neměl kdo žárlit. Asi hledám tu pravou, nebo jsem nepoužitelný. Kdo ví. Momentálně řeším hudbu, upnul jsem se na to. Už nechodím do barů, nepiju, večer jsem doma, skládám a hraju si. Kdybych teď měl holku, budu za ní muset třikrát čtyřikrát týdně jezdit a nebudu mít čas na hudbu. Ale jestli láska má přijít, tak to přijde a přizpůsobím se. Už bych chtěl mít děti, tak snad najdu holku, s kterou bych je měl rád,“ dodal Julian.

Související články

Další články