Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Julian McMahon slaví 51 let: Cole z Čarodějek začal stárnout ruku v ruce s botoxem

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Idol fanynek seriálu Čarodějky Julian McMahon slaví 51. narozeniny. V době své největší slávy platil za jednoho z nejvíce sexy herců, jeho tělo i tvář na obrazovce obdivovala nejedna žena. Léta ale neúprosně utíkají a ze žhavého démona je dnes muž, který se se stárnutím neuměl smířit a k mladistvému vzhledu si dopomohl zákroky.

Oblíbený herec Julian McMahon slaví 51 let na tomto světě. Jako dítě a ani během dospívání o herectví vůbec nepřemýšlel - vystudoval gymnázium a poté nastoupil na právnickou fakultu. Život na univerzitě ho ale vůbec nebavil a tak se rozhodl ze školy odejít. Na to, aby si vydělal, nechtěl používat hlavu nýbrž tělo, a tak začala jeho kariéra v modelingu.

Julian procestoval celý svět a reklama na džíny ho v Austrálii natolik proslavila, že dostal nabídku hrát v prestižním australském seriálu. Poté se mu nabídky už jen hrnuly a Julian mohl bez problémů odletět do Los Angeles, kde se usadil, aby se mohl herectví věnovat naplno.

V letech 2000 - 2003 hrál Julian v seriálu Čarodějky, kde obsadil roli Colea Turnera, napůl démona a napůl člověka, který se zamiloval do čarodějky Phoebe. Právě tato role ho dostala do povědomí divaček po celém světě a udělala z něj obrovskou hvězdu. Vzdal se jí, když dostal nabídku na hlavní roli v seriálu Plastická chirurgie s.r.o.

V jeho životě se vystřídala spousta žen, jen k několika se však rozhodl zavázat. V roce 1994 se oženil se zpěvačkou Danielle Minogue, se kterou se o rok později rozvedl. V roce 1999 pak řekl své ano herečce Brooke Burns, která mu porodila dceru Madison Elizabeth a s níž se v roce 2001 rozvedl. Jeho poslední ženou se stala Kelly Paniaga, kterou si vzal v roce 2014 a manželství jim funguje dodnes.

Ačkoliv Julian už by se ve svém věku modelingu věnovat nemohl, stárnutí ho dlouhou dobu sžíralo tak, že se rozhodl si k mladistvému vzhledu dopomoct lehkými estetickými zákroky. Nakonec mu ale došlo, že lepší je stárnout s grácií a tak nechal vyprchat, co šlo. Nyní už vypadá přiměřeně k věku, i když pozůstatky zákroků jsou na něm znát.

Související články

Další články