Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Julian (7) zmizel v Barceloně, kterou zalila krev nevinných. Najdou ho živého? Tady jsou příběhy těch, které zabili teroristé

Mezi oběťmi čtvrtečního masakru v Barceloně jsou i děti…
+ Dalších 16 fotografií
Ve čtvrtek odpoledne v turistické čtvrti v Barceloně došlo k dalšímu teroristickému útoku v Evropě. Bílá dodávka projížděla plnou rychlostí davem lidí v pěší zóně. Je hlášených už 14 mrtvých osob a minimálně 80 zraněných. Několik osob se stále pohřešuje. V médiích už jsou první potvrzená jména obětí.

Ve čtvrtek došlo k teroristickému útoku v Barceloně. I přes poměrně rychlý zákrok ozbrojených složek stihli teroristé prolít krev nevinných lidí. Bílou dodávkou v turistické čtvrti zranili přes 80 lidí a 14 připravili o život. Poté dodávku zastavili a zabarikádovali se společně s několika rukojmími v nedalekém baru…

Masakr už má první jména obětí a zejména pohřešovaných, kterých je spousta.

1. Bruno Golotta

Italský mladík, který byl jedním z prvních obětí. Dodávka ho podle očitých svědků rozmačkala.

2. Julian Cadman (7)

Julian je údajně britského původu. Chlapeček se od útoku pohřešuje. Julian byl vyfocen, jak si užívá své prázdniny v Barceloně pár hodin před útokem. Britské úřady potvrdily, že několik britských občanů je mezi oběťmi. Neuvedly však, zdali je někdo zraněný nebo mrtvý.

3. Elke Vanbockrijck (44)

Elke je další z potvrzených obětí. Belgičanka byla podle úřadů na dovolené se svým manželem a dětmi. I ona byla přejeta a zemřela na místě.

4. Francisco Lopez Rodriguez (60)

Rodina Španěla nejdříve pohřešovala. O několik hodin dostali tu nejhorší zprávu. Jejich tatínek, dědeček a milující manžel byl jednou z mnoha obětí útoku Islámského státu.

5. Jared Tucker (43)

Čerstvý ženich Jared Tucker se pohřešuje. Jeho manželka se ho snaží najít pomocí sociálních sítí a médií. Během útoku byli rozděleni.

V barcelonských nemocnicích stále pořád leží oběti čtvrtečního útoku a několik dalších osob se pohřešuje. V pátek ráno došlo k dalšímu teroristickému útoku ve Španělsku. Tentokrát ve městě Cambrils. Psali jsme ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články