Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Julia Roberts tehdy a dnes: Herečka má zřejmě elixír mládí a umí zastavit čas

Julia Roberts tehdy a dnes: Herečka má zřejmě elixír mládí a umí zastavit čas
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Stejně tak jako k českým Vánocům neodmyslitelně patří nádherná česká pohádka Tři oříšky pro Popelku, tak nějak zlidověla i americká romantická klasika Pretty Woman. Tehdy třiadvacetiletá Julia excelovala vedle ostříleného herce Richarda Gerea (71). Film dostal Julii Roberts (53) mezi smetánku Hollywoodu a pověst skvělé herečky si drží dodnes. Navíc se za těch třicet let prakticky nezměnila.

Není snad nikdo, kdo by neznal legendární romantickou komedii Pretty Woman v hlavní roli s Julií Roberts a Richardem Gerem

V době natáčení bylo Julii pouhých třiadvacet let a byla mladá a nezkušená začínající herečka. Později v několika zahraničních rozhovorech samotná herečka přiznala, že během natáčení lechtivých scén s hercem, jako je Richard Gere, byla velmi nervózní.

Julia Roberts svoji roli nebrala na lehkou váhu a během přípravy se scházela se skutečnými prostitutkami a snažila se dozvědět z jejich života co nejvíce, aby její role byla skutečně autentická.

V současné době patří Julia mezi hollywoodskou hereckou elitu a zraje do krásy. Dnes jí je třiapadesát let, ale vypadá naprosto senzačně. Momentálně má navíc Julia další důvod k radosti. Její neteř Emma Roberts je totiž těhotná.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy