Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tajemství kultovního trháku: Proč žádná herečka nechtěla roli Pretty Woman

Zdroj: csfd
+ Dalších 5 fotografií
Pretty Woman
Americká herečka Julie Roberts (52) se proslavila rolí prostitutky Vivien ve filmovém trháku z devadesátých let. Na první pohled se může zdát, že by pro tuto roli každá herečka udělala cokoliv. Jenže opak je pravdou. Julia Roberts byla až osmou herečkou v pořadí, která na nabídku kývla. A vyplatilo se. Tato role jí nejen sedla, ale také z ní udělala takřka přes noc celosvětově známou hvězdu.

Půvabná herečka Julia Roberts je známá po celém světě. Natočila nespočet filmů a další stále přibývají. Julia se proslavila díky roli v dodnes velmi oblíbeném filmu Pretty Woman z roku 1990. Zahrála si v něm po boku herce Richarda Gerea (70) a oba pak oslavovali mezinárodní úspěch. Milostný příběh o prostitutce Vivian Ward a milionáři Edwardu Lewisi se vryl do srdcí všech diváků.

Julia byla tehdy mladinká dívka. Když přijala roli Vivian, bylo jí něco málo přes dvacet let. Dnes si však vůbec není jistá, jestli by podobnou roli přijala znovu. Dříve bylo podle ní všechno úplně jinak a herec si musel role, které přijme, náležitě promyslet. Řekla, že osm hereček před ní roli odmítlo. Ona ji nakonec přijala a takřka přes noc se stala celosvětovou hvězdou.

Milostný romantický snímek, jak ho všichni známe, měl mít původně úplně jiný konec. Film zprvu nesl název 3000, podle částky, kterou Edward Vivian za její služby zaplatil. Finální scéna byla naplánována tak, že Edward pojede s Vivian v autě a pak ji z auta vyhodí. Měl po ní hodit peníze a nechat ji ve špinavé uličce. Tvůrci se naštěstí rozhodli pro dobrý konec a možná díky tomu film dodnes sklízí úspěchy.

Související články

Další články