Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Julia Roberts je radostí bez sebe: Neteř Emma je těhotná, poprvé ukázala bříško

Julia Roberts je radostí bez sebe: Neteř Emma je těhotná, poprvé ukázala bříško
Zdroj: archiv Emma Roberts
+ Dalších 8 fotografií
Těhotenství
Rozkošná herečka Emma Roberts se s fanoušky podělila o velmi radostnou novinku. Ve svých devětadvaceti letech se poprvé stane maminkou. Miminko čeká s přítelem Garrettem Hedlundem, který zanedlouho oslaví 36. narozeniny. Z těhotenství je samozřejmě štěstím bez sebe i hrdá tetička Julia Roberts (52).

Velké překvapení si pro fanoušky přichystala herečka Emma Roberts Na sociální síti všechny zaskočila, poté co přidala několik snímků s bříškem. Těhotenské bříško jí neskutečně sluší. Jak skvěle vypadá, se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Příchod prvního miminka

Emmě je 29 let a čeká svoje první děťátko. Nechala se slyšet, že bude mít chlapečka. "Já a moji dva oblíbení chlapci," komentovala fotku, na které je ona s bříškem a její přítel Garrett Hedlund.

Nadšení z miminka sdílí také Emmina teta Julia Roberts. "Miluji vás," komentovala snímek pyšná teta. Komentář si neodpustila ani Emmina blízká přítelkyně a hvězda seriálu Glee Lea Michele. "Budeš ta nejlepší máma. Miluji tě Em. Mámy chlapečků drží pospolu," napsala Lea.

Garrett a Emma

Pohledný herec Garrett se s Emmou seznámil před více než rokem. První zmínky o jejich randění se poprvé objevily loni v březnu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy