Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Júlia Kramárová okouzlila v SuperStar 2020: V německé verzi kvůli ní porotce skočil do jezera

+ Dalších 9 fotografií
video
Teprve osmnáctiletá Júlia Kramárová naprosto uhranula porotu v soutěži SuperStar 2020. Především Monika Bagárová (25) byla z jejího zpěvu unesená a neváhala říct, že si myslí, že kouká na vítězku. Podobně tomu bylo i v německé verzi soutěže, kde se Júlia probojovala do TOP 40 a jeden z porotců kvůli ní dokonce skočil do jezera.

Je krásná, talentovaná a komunikativní - Júlia Kramárová, která zazářila v nedělní SuperStar 2020, má nepochybně velký hvězdný potenciál. Porota z ní byla nadšená, zejména pak Monika Bagárová, která pronesla své zatím nejdelší hodnocení za celou soutěž.

Pavol Habera si od Kramárové držel odstup a upozornil ji, že její cesta v naší SuperStar nebude jednoduchá. Udělal to proto, že se k němu dostala informace, že Júlia si už soutěží prošla v sousedním Německu, kde se dostala dokonce do TOP 40. Československá verze je podle něj na úplně jiné, lepší úrovni.

Když se Júlia účastnila castingu v show Deutschland sucht den Superstar, jeden z porotců prohlásil, že pokud bude zpívat dobře, skočí do jezera. V Německu se totiž castingy konaly v létě venku. Svých slov začal po jejím výkonu litovat a do jezera opravdu skočil.

https://youtu.be/q776zhYWRuE

Výhoda? Ani náhodou!

V rozhovoru po castingu do SuperStar 2020 Júlia Kramárová řekla, že si nemyslí, že by ji účast v německé verzi jakkoliv zvýhodňovala. „Já si myslím, že v Německu hodnotili jinak než naši porotci. Dost dávali na vzhled, komunikaci a tyhle věci, proto jsem se dostala tak daleko. Myslím si, že tady je velká konkurence, tam taková nebyla. Bylo tam opravdu hodně lidí, ale málo jich bylo skutečně hodně talentovaných, tady je jich spousta,“ řekla talentovaná kráska.

Související články

Další články