Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Judita (16) to celé provedla zákeřně a zbaběle: Tomáše (†16) napadla, když se obouval!

Zdroj: Facebook, reprofoto Topky.sk
+ Další 4 fotografie
Strašné
Před pár týdny se na Slovensku odehrál strašlivý případ, kdy Judita (16) brutálně ubodala nejlepšího kamaráda Tomáše (†16). Zatím není zřejmé, proč se celá věc odehrála, nicméně blízký přítel rodiny prozradil, kdy přišla první rána.

Uběhlo už několik týdnů od brutální vraždy gymnazisty Tomáše z Žiliny. Nejdříve zde byla verze s falešným odpočtářem, ale ta se ihned vyvrátila. K vraždě se posléze přiznala nejlepší kamarádka Judita.

Nechybělo málo a mladá vražedkyně Judita mohla čekat na soud na svobodě. Naštěstí pro rodinu zesnulého Tomáše se soud nakonec rozhodl, že dívce vazbu prodlouží. Rodině se moc ulevilo. „Měli obavy, protože stále není znám motiv činu, z kterého je obviněna, a ani není znám spouštěč té brutality,“ sdělil Novému Času blízký přítel rodiny.

Podle informací Nového Času Tomáš neměl šanci proti Juditě. Je to sice drobná dívka, ale zákeřná, protože první rána přišla ve chvíli, kdy se nebohý hoch obouval. Byl zrovna skloněný a otočený, nemohl tedy čekat, že něco takového přijde. Ubodaný Tomáš se tedy nemohl bránit, jelikož ho Judita zbaběle napadla ve chvíli, kdy se nemohl bránit. Poté přišli další a další rány až se z toho stala krvavá jatka.

Nikdo z okolí si stále nedokáže vysvětlit nechutný čin, který Judita spáchala. Matka obžalované je také naprosto zdrcená. Katarína pracovala jako učitelka na žilinské obchodní akademii, ale ke 30. květnu dala výpověď. Ředitelka školy je z toho zarmoucená a popsala Novému Času jak odchod Kataríny vnímá. „Byla to vynikající angličtinářka, velmi dobrá učitelka. Tři roky jsme se každé ráno scházeli a chodili spolu pěšky do školy. Její kolegové dosvědčí, že se o svou dceru příkladně starala a měly vynikající vztah. Často jí volala, Judita chodila na francouzštinu a na tenis a každou volnou chvíli trávila s mámou. Nikdo si neumí vysvětlit, jak se něco takového mohlo stát, ale Katarína je výborná matka a i jako pedagožka měla výborné výsledky. Škola jejím odchodem pociťuje ztrátu,“ vyjádřila se ředitelka školy Ľubica Pevná.

Související články

Další články