Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jubilejní 600. Všechnopárty: S pořadem se Karel Šíp trefil do černého

+ Další fotografie
Sportovce, umělce, vědce, herce a mnohé další osobnosti společenského života vítá Karel Šíp pravidelně každý pátek večer v talkshow Všechnopárty. Nadcházející jubilejní šestistý díl bude věnován zábavným momentům a ohlédne se za uplynulými 15 lety, 31 200 natočenými minutami a 1 800 hosty. Diváci ČT1 se tak v pátek ve 21.45 hodin mohou těšit na speciální střihový díl s Karlem Gottem, Josefem Aloisem Náhlovským, Bolkem Polívkou nebo Miroslavem Hanušem.

„Samozřejmě mně nenapadlo, že Všechnopárty budeme natáčet ještě za patnáct let, tedy v tomto roce. Myslel jsem si, že trvanlivost formátu je menší. Mám z toho pochopitelně radost, zájem diváků je v tomto případě životodárný,“ komentuje jubileum moderátor Karel Šíp, jehož talkshow se pravidelně řadí mezi nejsledovanější pořady týdne. „Od svých osmnácti let jsem v České televizi, tehdy ještě československé, a jen jako řadový zaměstnanec. Dres jsem změnil jenom jednou, přestoupil jsem do tehdy první soukromé televize u nás. Po osmi letech jsem se ale vrátil zpět do mateřského oddílu, jehož barvy hájím dodnes, což je klubová věrnost, která jistě stojí za povšimnutí,“ dodává moderátor.

Inspirace díky hostům

Každý host je pro Karla Šípa inspirací. S lehkostí a nadhledem hovoří se svými hosty, jejich historky pak se zájmem glosuje a k dobru přidává i své osobní zkušenosti. Na jevišti divadla Semafor tak vzniká otevřená a přátelská atmosféra, i když ne vždy je tázaný mluvný. „Pár horkých situací bylo, ale já si je nerad připomínám. V podstatě je úspěch, že i přes potíže se vždycky podařilo rozhovor dotáhnout do konce. Například Miroslav Krobot byl zvláštní případ v tom, že on bral náš rozhovor jako hru, bavilo ho, jak z něj páčím odpovědi. Na něj se nemůžete ale zlobit, ani já mu to dodnes nemám za zlé,“ vzpomíná Karel Šíp.

Talkshow Všechnopárty se začala natáčet a vysílat v roce 2005. Hosty prvního vydání byli Karel Nešpor, Miroslav Etzler a Roman Skamene. „Je to neuvěřitelné a krásné. První, co si vybavím, když jsem se jako vedoucí dramaturg s tehdejším šéfem zábavy sešel s panem Šípem. Ve vteřině jsme se shodli na tom, že mít pořad s takovou osobností by bylo něco úžasného. Vzpomínám také na pana Jiřího Suchého, který nám nabízel prostor divadla Semafor k natáčení. A jsem velmi rád, že Všechnopárty se v něm natáčí od samotného začátku a jeho genius loci tak zafungoval,“ uzavírá kreativní producent Jan P. Potměšil.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy