Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jubilejní pražský ples ovládly bílé róby. Kterým kráskám to slušelo a kdo byl za nevkusnou ostudu?

Bílá se na plesu vyskytovala nejčastěji.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
V pátek proběhl v paláci Žofín jubilejní ples Prahy 1 k 100. výročí založení Československa. Ples ovládla bílá barva a dámy vypadaly honosně a luxusně. Našly se i takové, které to moc nevychytaly!

Honosný ples v centru hlavního města Prahy, v luxusním paláci Žofín, ovládly známé krásky v bílých róbách, které jim dodaly výjimečnost a zajistily veškerou pozornost. Andrea Verešová (37) je hvězdou takřka na každé společenské akci, kde se ukáže, a ani tady tomu nebylo jinak, průhledný dekolt jí zajistil pozornost všech přítomných.

Také půvabná ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (28) se nenechala zahanbit. Její jednoduché šaty podtrhly její sexy křivky a přirozený make-up jí bohatě stačil, protože je sama o sobě krásná a výrazná žena. Patřila rozhodně mezi nejpůvabnější dámy večera.

Naopak modelka a zpěvačka Jitka Boho (26) volila podivný model, který připomínal spíše rybářskou síť a podtrhl opravdu velice hubené tělo, které někteří fanoušci a sledující komentovali až jako nezdravé. Prvorepublikový účes a make-up tomu také moc nepomohly.

Jana Doleželová (36) je za normálních okolností půvabná a krásná žena. I když zvolila podobný model jako Andrea Verešová s průhledným dekoltem, žádná výhra to nebyla. Bohužel ne moc dobře zvolený účes a make-up z ní udělaly šedou myšku.

Victoria Velvet (34) měla šaty, které pochází z dílny Versace, a hrdě se v nich nosila. Nic touto róbou nezkazila, ale ani nenadchla. Sama o sobě je ale velmi půvabná a zajímavá žena, proto je vlastně zcela jedno, co má na sobě, pokaždé si získá pozornost svým jedinečným zjevem.

Související články

Další články