Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Jste zkušená v posteli a víte, co v životě chcete: Proč je být single po třicítce výhodou?

Vy teď můžete naprosto cokoli.
Zdroj: unsplash.com
Pokud je vám třicet a stále jste nenarazila na pana božského, zoufat si určitě nemusíte. Oproti ostatním máte nesmírnou výhodu, a ne jednu. Můžete si užívat život jako kdyby vám bylo dvacet. Bonusem je vám rozum. Co byste chtěla víc?

1. Na rozdíl od dvacítek si sex užíváte mnohem víc. Víte, co v posteli chcete a jaké nároky by měl splňovat váš partner. Tak kdy jindy si užívat nezávazného sexu?

2. Zatímco vaše kamarádky se předhánějí v tom, která upeče lepší koláč nebo která nakoupila levnější pleny, vy si můžete pořád dělat radost nezbytnými maličkostmi, jako jsou boty a kabelky.

3. Jste přesně ve věku, kdy můžete randit s 18letým zajícem i 80letým dědou.

4. Pokud máte víc štěstí než rozumu, jste evidentně velice šťastná slečna.

5. Zatímco většina vašich vrstevnic už se smířila s tím, že na období sladké zamilovanosti budou jen vzpomínat, vás tyhle rauše teprve čekají. A možná hned několikrát!

6. Jestliže vás vaši příbuzní donedávna otravovali otázkou, kdy se budete vdávat a kdy budou děti, teď už jim to musí připadat trapné, a tak se vás raději ptají na to, co je nového v práci.

7. Na praní mužských trenýrek máte vždycky času dost.

Související články

Další články