Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jste v hospodě a vidíte dvojmo? Buďto jste to přehnali, nebo jste v ruské restauraci, kde pracují jenom dvojčata!

Ani tohle vám nezpůsobí přemíra ruské vodky.

Majitel jedné restaurace v Moskvě říká, že se vám tam bude tak moc líbit, že velice rychle uvidíte dvojmo. Není to snad proto, že by tam podával nějakou extrémně silnou vodku. Je to jednoduše proto, že tam zaměstnává výhradně dvojčata.

Restaurace se jmenuje Twin Stars a zaměstnaní jsou tam pouze číšnice a číšníci dvojčata. Stejně tak ti, kteří vás usadí ke stolu, jsou jednovaječná dvojčata. Majitel říká, že jsou jedinou restaurací na světě, která má takovou zvláštnost. Což mu tam láká, dle očekávání, spoustu turistů.

Majitel Alexej Chodorovskij byl prý inspirován filmem ze 60. let, ve kterém hrdinka odcestuje do paralelního vesmíru a zjistí, že existuje další vize jí samé – její dvojče.

„Nejprve jsme začínali jako barmani na brigádě v jiném podniku,“ říká Artěj, který v Twin Stars pracuje se svým dvojčetem, bratrem Romanem. „Ale tak moc se nám ta práce zalíbila, že jsme sem šli pracovat na plný úvazek.“

O restauraci natočilo BBC také dokument a majitel jenom může přepočítávat bankovky. Aneb jak udělat z naprosto jednoduchého nápadu skvělý byznys.

Související články

Další články