Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jste už roky single? Víme, proč před vámi muži utíkají

Jak to teda je?
Zdroj: pixabay
+ Dalších 6 fotografií
Zase vám utekl muž za jinou a ocitla jste se opět sama? Dumáte nad tím, co jste zase udělala špatně, že jste stále ve svém věku single? Nezoufejte, nic není tak horké, jak to vypadá. Máme pro vás pár rad, co dělat ve svém životě jinak, aby vám muži leželi u nohou.

I když v hloubi své duše toužíte po partnerovi, navenek to může vypadat, že jste naprosto spokojená s tím, že jste nezadaná. Tímto svým postojem však dáváte jasný signál mužům, že tudy cesta nevede. Nebavte se tedy o tom s potenciálními nápadníky, že chlapa k životu nepotřebujete. Může to být příčinou, proč to chlapi brzy zabalí a hledají raději o dům dál.

Možná si to ani neuvědomujete, ale nejspíš působíte na muže moc sebevědomě. Trocha skromnosti nikomu neuškodí. Muži mají totiž tendenci se moc sebevědomým ženám vyhýbat. Buďte ženou, ne mužem v šatech. Buďte zdravě sebevědomá, ale i křehká.

Čím déle je člověk sám, tím se mu zvyšují nároky. Dokonce mohou dorůst až do takového stadia, že vám nikdo nebude stačit. Uvědomte si, že nikdo není dokonalý a žádný tabulkový princ na bílém koni prostě neexistuje. Zkuste dát i šanci mužům, kteří se vám na první pohled nezdají. Třeba vás nakonec mile překvapí.

Další problém je v tom, že pravděpodobně chcete všechno a nebo nic. Životního partnera a nebo raději nic. Ochuzujete se však o možné zážitky a další životní zkušenosti. Co když v tom muži, ve kterém to nejméně čekáte, najdete svou velkou lásku? Nebraňte se tomu!

Související články

Další články