Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jste už nějakou dobu singl? 10 znaků, jak poznáte, že je to až příliš dlouho!

Bez přítele už jsem tak dlouho, že nevím, jak dlouho to je!
V životě každé ženy je období, kdy je tak trochu delší dobu svobodná, nezadaná, nepolíbená a za ruku nevzatá. S největší pravděpodobností je to většinou proto, že si to samy přejí nebo z nich tak moc sálá zoufalství, že asi ještě nějakou dobu svobodné budou. Pokud si nejste jistá, jestli to není příliš dlouho i u vás, podívejte se na těchto 10 příznaků, podle kterých to poznáte.

1. Depilace

Ten pocit, když si uvědomíte, že depilace některých částí vašeho těla neprobíhá v tak pravidelných intervalech, jako když jste byly zadané!

2. Teplé ponožky a pyžamo

Jelikož vás nemá kdo zahřát, tak neváháte skočit do postele ve flanelovém pyžamu, co jste dostaly od rodičů, a teplých pletených antisexuálních ponožkách od babičky.

3. Pojídání čokolády u televize

Občas si to člověk musí udělat hezké, nicméně pokud je to víc než jednou do týdne, máte v rukách spoustu volného času! Je na čase si najít někoho, kdo vám ten čas pomůže trochu kvalitněji strávit.

4. Mluvíte na svoje zvířata nebo květiny

Buď vám začíná hrabat, nebo jste už trochu osamělé!

5. Na společenských akcích s vámi počítají bez doprovodu

Pokud se už nikdo ani neobtěžuje napsat na pozvánku plus jeden, je na čase si promluvit s vašimi přáteli. Máte přeci právo vzít s sebou kamarádku.

6. Chodíte do kina sama

Když vyjde nový film, který byste chtěly vidět, už se ani neobtěžujete přizpůsobovat svůj rozvrh komukoliv jinému a raději se vydáte samy.

7. Nesnesete u vás doma návštěvu déle než dvě hodiny

Klasický stav člověka, co je příliš dlouho sólo, trpíte klaustrofobií, když vás někdo omezuje o váš osobní prostor.

8. Rodiče už se přestali ptát na vnoučata

Když už ani vaši rodiče nepočítají s tím, že jim někdy dáte vnoučata, dá se říct, že jste dlouho singl.

9. Máte sex dvakrát do roka, na Vánoce a na Silvestra

Je hezké, že jste si to mezi vánočními svátky užily, ale dvakrát je pořád málo. Zkuste zapojit i další svátky, třeba Velikonoce, jsou taky fajn.

10. Když slyšíte písničku Single Ladies, začnete zběsile tančit

Pokud k tomu máte i vlastní choreografii, do které se poctivě vžíváte a nejste náhodou profesionální tanečnice nebo Beyoncé, asi je na čase se zabít nebo si trochu zaskotačit se záhadným neznámým.

Související články

Další články