Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jste to, co jíte! Proč dietoložka Cajthamlová sama nezadržitelně tloustne?

Zdroj: Profimedia.cz/DVTV
+ Další 2 fotografie
radila a teď...
Bývala štíhlá jako proutek a postavu jí záviděla nejedna žena. Dnes má ale Kateřina Cajthamlová (56), pravděpodobně nejznámější česká dietoložka, očividně problémy s nadváhou. Co stojí za jejím nezadržitelným kynutím?

Cajthamlová se po delší době objevila v médiích. Poskytla rozhovor internetové televizi DVTV .

V rozhovoru známá dietoložka, která se proslavila v show Jste to, co jíte, mluvila například o tom, že současná společnost je nemocná a posedlá takzvanou hubeností. „Lidé s nadváhou mají sami vůči sobě pocit, že jsou hnusní a nenávidí se, svoji váhu řeší i 6leté děti,“ míní Cajthamlová, která si postavila kariéru na tom, že radila lidem, jak zhubnout, správně jíst a hýbat se.

Mnohem více než její teorie tak mnohé zaujal její současný vzhled. Dietoložka, která se proslavila kromě Jste to, co jíte i pořadem DoktorKA, za poslední roky evidentně nabrala nějaké to kilo navíc.

Nejvíce je to vidět v její tváři. Dříve Cajthamlová působila jako křehká žena, dnes má na první pohled problémy s nadváhou.

Mnoho lidí se jistě ptá, co stojí za proměnou ženy, která se dlouhé roky živí tím, že lidem radí, jak si udržet sexy figuru.

Málokdo ví, že Cajthamlová se nyní už zdravé výživě nevěnuje tolik, jako v dobách „své slávy“. Napsala knihu o rodičovství a zdá se, že si užívá život plnými doušky.

Související články

Další články