Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Jste těhotná a připadáte si jako nafouknutý balon, co se do ničeho nenacpe? Máme pro vás rady, jak se cítit opět ŽENSKY A POŘÁDNĚ SEXY!

Těhotná neznamená chodit oblečená v pytli.
Zdroj: happymum.cz
+ Další 2 fotografie
Těhotenství má být jedno z nejkrásnějších období ženy. Ale ženy, dejme si ruku na srdce, zrovna když kila přibývají, tak se jako princezna necítíte. Ba naopak. Když na sebe rvete své staré oblečení, tak se dostáváte do větší a větší depky. Myslíte si, že už se vejdete tak maximálně do pytle od brambor. Jenže nepropadejte panice. Naštěstí žijeme ve 21. století a i těhotné ženy můžou vypadat sexy a k světu. Nevěříte? My vám poradíme, jak na to.

Zpravidla platí, že budoucí matky začínají vyhledávat oblečení pro těhotné ženy, když se přestávají dostávat do svých šatů. Břicho se začne zakulacovat okolo 3. – 4. měsíce, přestane fungovat zapínání kalhot, sukně jsou obtáhnuté. Je potřeba speciálních kalhot s bavlněným pásem přes bříško a halenky s řasením kolem živůtku.

1. Kalhoty pro pohodlný pupek

Bavlněný pás je často vybaven dodatkovou gumou, aby se zabránilo sjíždění kalhot z bříška, dokud je poměrně malé. Část kalhot má dodatečnou regulaci ve formě pásečku nebo záhybů, do kterých můžete vložit opasek. Bavlněný pás je možno nosit vysoko na bříšku, skládat na polovinu přes boky nebo volně viset. V zimě bavlněný klínek poskytuje dodatečnou ochranu proti chladu. V létě se osvědčily 3/4 kalhoty či bederky.

2. Jaké látky vyhledávat?

Těhotenské kalhoty a sukně jsou vyrobeny z látky s elastickým vláknem, které zajistí, že se látka nekrčí a netlačí na rostoucí bříško. Měla byste také věnovat pozornost složení a kvalitě tkaniny. V těhotenství vaše tělo nejlépe toleruje látky z přírodních materiálů: bavlna, viskóza, len, případně s přídavkem elastanu. Prvek, který dává největší možnosti pro úpravu siluety, je sukně. Kromě této výhody sukýnka je obvykle více ženská, sexy a všestrannější než kalhoty.

3. V kterých šatech nebudu vypadat jako meloun?

Těhotenské šaty jsou obvykle ušity s řasením kolem poprsí, které dává vzhled urostlé siluety. Často jsou ušity s pružnou textilií stejně jako mikiny, tuniky a halenky. Tuniky jsou velmi populární a kralují v obchodech nejen s těhotenstvím, protože ideálně pasují ke kalhotám a přitom zakryjí zaoblené boky.

4. Pro těhulky chlubilky

Ty z nás, které se chtějí pochlubit svým těhotenstvím, mohou nosit obtáhnuté, k tělu přiléhající topy a halenky. Kromě těhotenských topů, které jsou obvykle zpředu delší, což pomáhá při rostoucím bříšku, můžeme aspoň nějaký čas nosit své staré halenky. Pokud jsou již příliš krátké, přidají se speciální džínové pásy, které přikládáme na halenku, zakrývajíc její délku či spíše „krátkost“. Barevný pás zdůrazňuje bříško a činí z něho přednost. Můžete mít několik takových pásů a kombinovat je s halenkami nebo různými sukýnkami.

Mnohé z nás se snaží omezit vynakládání peněz na těhotenské oblečení s tím, že si často myslíme, že oblečení budeme potřebovat pouze několik měsíců. To je sice pravda, ale existuje několik „ale“. V těhotenství bychom neměly šetřit na našem pohodlí a módním vzhledu. Není nic horšího než příliš krátké kalhoty zařezávající se do břicha nebo krátká halenka vyjíždějící stále nahoru. Snad byste nechtěla zažít takové faux pax, buď se řiďte našimi radami, anebo se zeptejte odborníků na: happymum.cz. Těhulky, i vy můžete vypadat jako princezny, za kterými se každý chlap otočí.

Související články

Další články