Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Jste single a narážíte na pitomce? 5 důvodů, proč je lepší mít psa než frajera

Pořiďte si raději psa.
+ Další fotografie
Jste pořád sama a cítíte velkou bezmoc, protože stále jen narážíte na ty nesprávné lidi? Nezoufejte. Máme pro vás několik tipů, proč je lepší raději nikoho nehledat a pořídit si raději psa! Po tomhle článku poběžíte hned do místního útulku a uvidíte, že vaši lásku bude toto chlupaté stvoření bezmezně opětovat.

Najít dnes svou spřízněnou duši je opravdu kumšt. Je to zdlouhavé a občas i hodně psychicky náročné. Řekla jste si však někdy, že se na to vybodnete a než se scházet s podivnými individui, tak si raději pořídíte pejska?

Pokud nad tím váháte, tak vám dáme za pravdu. Je to skvělý nápad a věřte, že s chlupatým přítelem budete rozhodně více šťastná než s chlapem, kterému budete muset pořád uklízet a prát. Proč si tedy pořídit čtyřnohého mazlíka domů?

1) VYCHOVÁNÍ
Prvních pár dní to bude sice náročné jako mateřská dovolená, když si pořídíte děťátko. Každopádně si jej vycvičíte tak, jak budete chtít a bude vás na slovo poslouchat. Chlapa ne, toho nikdy nepředěláte, a navíc by vám to ještě vyčetl.

2) ŽÁDNÝ STRES A CHMURY
Pes má terapeutické účinky, a teď nemyslíme jen to, že vás denně vyžene na procházku, ale je reálně dokázáno, že má vliv na deprese a stres. Vyzařuje dobrou léčivou energii, a když se k němu přitulíte, zvládnete vše. V případě chlapa to není nikdy na sto procent.

3) NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI
Venčení vás přivede na nová místa, do nové komunity. Nebudete se cítit sama a budete mít rozhodně o zábavu postaráno. Navíc se nebudete muset dohadovat, že jeden chce ven a druhý raději čučet na film…

4) OCHRÁNCE
Ochrání vás. Pravděpodobně i víc než nějaký namakaný týpek z fitka, který si akorát bude dokazovat svoje ego.

5) VĚRNOST
Bude vám věrný. Nemusíte se bát, že vám uteče za jinou. Maximálně tak za hárající fenou, ale stejně se k vám zase vrátí domů do vyhřátého pelíšku. Bude vám stát bok po boku navždy.

Mohlo by vás zajímat

Další články