Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jste sami a chybí vám partner? Nebojte se, je tu řešení! Polštář, se kterým se můžete v posteli líbat!

Určitě by jim to moc slušelo na vašem gauči!
Zdroj: instructables.com

Vlastně ani nemusíte být bez partnera. Čeká vás rande a chcete si před ním trochu nacvičit líbání? Není problém. Můžete ještě v posteli vzít svůj polštář a pustit se do toho!

Celou tuhle děsivě vypadající šílenost vymyslela Emily King, designérka z americké Floridy. „Když jsem chodila na základku, každý si dělal srandu, jak zkouší líbání s polštářem. Asi sem nebyla jediná, kdo si to na polštáři opravdu trénoval,“ vysvětluje, jak ji napadlo tenhle šílený nápad přetvořit do skutečného výrobku k prodeji.

Celý koncept vychází z těch panáků, na kterých se trénuje první pomoc. Jednoduše jim vystřihla části obličeje, ty přidělala na polštář a tohle je výsledek, který vypadá, jakoby jste měli v polštáři uvězněného nebohého člověka lapajícího po dechu.

Jeden polštář prodává za 31 dolarů, což je v přepočtu zhruba 620 Kč, a už má první reakce. „Lidé, kterým je více než 25 let, říkají, že je to nechutné, a lidé, kterým je pod 25 let, jsou z toho nápadu nadšení,“ říká.

Ovšem jako dárek pro kamaráda nebo kamarádku, kteří už dlouho nikoho nemají, ideální! Sice je to možná rozbrečí, ale… To jenom nechápou legraci!

Související články

Další články