Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

JSTE POŘÁD SINGLE? Nemůžou za to vaše přehnané vztahové nároky?

Děsí vás pomyšlení na život v páru?
Zdroj: Profimedia.cz
Žijete už několik let sama a vlastně vám to ani nevadí? Občas vás přepadne myšlenka na to, jaké to asi je žít v páru, ale tento žal vás velmi rychle přejde. Přemýšlela jste někdy, co to způsobilo, že jednoduše nejste naprogramovaná na život v páru? Nemůžou za to náhodou vaše přehnané vztahové nároky?

Někdo sní od školního věku o velké rodině a krásné svatbě a někdo je naopak šťastný, že je konečně ve věku, kdy může žít svůj vlastní život bez cizích pravidel a omezování. Dříve nebo později však na většinu těchto single lidí dopadne smutek a samota. Zamyslete se tedy nad tím, jestli náhodou nemáte na výběr partnera přehnané nároky, a nezapomeňte vzít v úvahu i to, jestli jste vy skutečně dokonalá.

Pokud vás rozčiluje, že vedle vás někdo leží a zabírá vám tak půl postele, neustále vám hází věci do koše na praní a sní toho snad víc než vy za celý měsíc, je na to jednoduchá odpověď. To jsou prostě muži. Místo toho, abyste žila neustále v negaci, si zkuste říct, jaké výhody naopak vztah ve dvou má. Neplatíte složenky sama, když jste nemocná, máte na blízku ochotného ošetřovatele, a když vám není do smíchu, rozhodně vás partner rozveselí.

Být single a mít vlastní prostor je fajn, ale nejde to tak do nekonečna, nebo snad ano?

Související články

Další články