Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Jste ostrá dýka? Cikánský horoskop odhalí na 98 % vaši osobnost!

+ Další 2 fotografie
Cikánský horoskop se traduje už od středověku a říká se, že je přesnější než západní horoskop. Netradiční horoskop je od kočovných cikánů, kteří v sobě skrývali mnoho tajemství a magie. Jejich znamení jsou naprosto odlišná od těch, co známe. Objevují se v něm symbolické předměty, kterými byli kočovní cikáni denně obklopeni. Chcete vědět, které jste znamení?

Dýka (21. březen – 20. duben) Dýky jsou odvážné, jen tak něčeho se nezaleknou. Nemají rády rutinu a stereotyp, takže potřebují, aby se pořád něco dělo. Mívají problém dokončit zadané úkoly. Nevydrží totiž na jednom místě. V lásce jsou velmi vášnivé a když se zamilují, je to navěky.

Koruna (21. duben – 20. květen) Lidé narození v Koruně jsou vytrvalí, rozvážní a konzervativní. V životě nemají rádi změny, raději si jedou svůj zajetý rytmus života, kde je nikdo a nic neruší. Vždycky však vědí, co chtějí, a umí si o to říct. Vztahy navazují opatrně a málokdy, navíc jsou to velké žárlivky.

Svíčka (21. květen – 20. červen) Svíčky jsou spontánní, veselé a komunikativní. Rády se baví a vytvářejí pro své okolí pozitivní atmosféru. Mají rády společnost, ale potřebují i chvilky o samotě, aby mohly rozjímat o životě. V jejich přítomnosti je každý člověk veselý.

Kolo od vozu (21. červen – 21. červenec) Lidé ve znamení pojmenovaném Kolo od vozu jsou rozporuplní. Navenek působí tvrdě, uvnitř jsou citliví a zranitelní. Je to jejich pomyslná maska, kterou neradi sundavají. Jsou obdařeni dobrou intuicí a často se jí nechávají vést. Důležitá je pro ně rodina, ta je na prvním místě.

Hvězda (22. červenec – 22. srpen) Lidé narození ve Hvězdě jsou rádi středem pozornosti. Jsou to velcí egoisté a v žádném případě nesmí být na druhém místě. Milují obdiv a lichotky od ostatních. Stále potřebují zářit jako hvězdy. Nebojí se změn a věci mívají pod kontrolou. Umí být však laskaví a ohleduplní.

Zvon (23. srpen – 22. září) Lidé ve Zvonu jsou opatrní, rozvážní a zásadoví. Než se k něčemu rozhodnou, tak to chvíli sice trvá, ale dokončí to. Mají smysl pro pořádek a zodpovědnost. Žádné rušení schůzek tedy rozhodně nehrozí, přijdou na minutu včas! Jsou však nároční jak na druhé, tak na sebe. Ve vztazích jsou nedůvěřiví.

Mince (23. září – 22. říjen)
Lidé ve znamení Mince jsou energičtí a optimističtí. Jsou jak neřízené střely, všude je jich slyšet a i vidět! Nemají problém vypořádat se s jakoukoliv překážkou, nezaleknou se. Bývají přehnaně důvěřiví. Snaží se o soulad a harmonii v každé situaci, čímž ze sebe dělají naivky.

Meč (23. říjen – 21. listopad) Meče jsou silné a inteligentní osobnosti s velkou intuicí. S ohromným odhodláním zdolávají cíle, co si stanoví. Musí se hlídat, aby nepodléhali hněvu a smutku.

Sekyra (22. listopad – 21. prosinec) Ti, co se narodili v tomto období, jsou veselé kopy a milují společnost. Jsou to nezávislé osůbky, které si potrpí na svou svobodu, která je pro ně to nejhlavnější. Svou otevřeností a přímočarostí však mnohdy druhým ublíží. Potřebují se naučit ohleduplnosti k druhým lidem.

Podkova (22. prosinec – 20. leden) Lidé ve znamení Podkovy působí chladně a tvrdě, ovšem jen na první pohled.Jsou to workoholici a jejich ambice je vystřelí do závratných výšin. Důležité jsou pro ně materiální jistoty. V citech jsou opatrní a obezřetní. Duchovní svět a magie jim vůbec nic neříká.

Kalich (21. leden – 19. únor) Kalich je velmi inteligentní a má načteno mnoho knih. Srší mnoha nápady. Pokud se zamilují,.vyznačují se věrností, kterou také striktně vyžadují i od svého protějšku. Ne každému umí otevřít své srdce.

Kaple (20. únor – 20. březen) Osoby narozené ve znamení Kaple jsou empatičtí a mají značně vyvinutý šestý smysl. Často se řídí svou silnou intuicí, která je málokdy zklame. Žijí ve svém vnitřním světě, mohou se zdát zamyšlení a někdy i nespolehliví. Jsou trochu jako na obláčku, ze kterého nechtějí slézt dolů na zem.

Mohlo by vás zajímat

Další články